Lys 41 woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: LELABO_ONLINE-Lys41
950,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
LYS 41 to wszechogarniający zapach białokwiatowy – mieszanka jaśminu, absolutu z tuberozy i lilii – urokliwy w swoim szlachetnym, ciepłym i słonecznym początku i jednocześnie zdradliwy, kiedy już wciągnie cię w swoją sieć zapachów szlachetnego drewna, madagaskarskiej wanilii i piżm. LYS 41 nagradza tych, którzy szukają przekazu o uzależniającym kwiatowym szumie, silnym jak pozostawiany przez nie ślad i upartym, jak ludzie, których zwabia. Powodzenia.
Nuty Zapachowe
jaśmin (absolut), tuberoza (absolut), lilia, kwiat tiary, wanilia, piżmo, Ambrox

O marce Le Labo

 

 

Le Labo to rebelia w perfumeryjnym świecie — częściowo dzięki przełomowym koncepcjom zapachowym, a po części przez swoją bezkompromisową filozofię. Manifest marki głosi, że zapachy muszą mieć duszę, luksus tkwi w kunszcie rzemiosła i że nie rozdają swoich perfum celebrytom za darmo. Twórcy marki obsesyjnie wręcz szanują źródła, z których pochodzą składniki ich perfum i są bezkompromisowo wegańscy.  “To skandal, że w XXI wieku przemysł kosmetyczny, będący przecież luksusem i przyjemnością, bazuje na krzywdzie zwierząt” — głoszą.

Fabrice Penot i Edouard Roschi, współzałożyciele, celowo nie dążą do mitycznego ideału: “Inspirujemy się tym, co zachwyca nas w innych dziedzinach życia — różnorodnymi podejściami estetycznymi, filozofiami oraz przedmiotami i produktami. Silnie wpływa na nas filozofia wabi-sabi, polegająca na odnajdywaniu piękna w ciągłych zmianach oraz perfekcji w tym, co niedoskonałe”. 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Le Labo

#Galilu