M.A. woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: delikatnie kwiatowa, piżmowa
Kod produktu: DOR-M.A woda perfumowana
215,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Je suis le plus grand. Osoba wytrwała, pracowita, delikatna i precyzyjna.

Trafiam w serce, ale dociera to do ciebie chwilę później. Jestem za szybki, zbyt przebiegły, wiem, jak tobą sterować. „Je suis le plus grand” – mocne uderzenie, a potem kolejne – to zasługa połączenia irysa i fiołka. Reflektory oświetlają ring, to ostatni atak. Sędzia liczy do dziesięciu i mamy nokaut – olfaktoryczny.  Choć towarzyszyła ci chęć ucieczki, teraz czujesz spokój. Leżysz, pokonałem cię. Zmieniłem cię, ale wyjdzie ci to tylko na dobre. 

Nuty Zapachowe
Głowa

aldehydy, nuty drzewne

Serce

irys , fiołek

Baza

ambroksan, Iso E Super, białe piżmo

O marce D’Orsay


Wszystko zaczyna się od miłości — ta myśl przyświeca francuskiej marce,  która  swoją nazwę zawdzięcza Alfredowi d’Orsay. Zafascynowany perfumami, w swoim domu wygospodarował specjalną przestrzeń na gabinet zapachów, gdzie w 1830 roku opracował pierwszą kompozycję z myślą o ukochanej (z którą łączył go… zakazany romans — zapach był więc formą niewidzialnej  więzi, czymś, co pomagało przetrwać rozłąkę).

W 2019 roku firmę przejęła (i gruntownie odświeżyła) Amélie Huynh — ambitna przedsiębiorczyni, którą ujęły historie miłosne stojące za powstaniem D’Orsay. Choć wyraźnie zmieniła się identyfikacja wizualna, flakony odmłodniały, a nowe kompozycje powstają od zera, uczucia nadal stanowią punkt wyjścia do wszelkich działań podejmowanych przez markę — każdy zapach opowiada o innym stadium miłości. Inaczej pachnie przecież płomienny romans, inaczej tęsknota,  a jeszcze inaczej euforia towarzysząca zakochaniu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu