Melograno Bath Salts 500 g

Kod produktu: SMN160
165,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Relaksująca sól do kąpieli o zapachu Melograno. Odpręża, niweluje uczucie zmęczenia i poprawia samopoczucie. Idelalna do łączenia z pieniącymi płynami do kąpieli.

O marce Santa Maria Novella

 

 

Florencja to siedziba jednej z najstarszych aptek na świecie Officina Profumo Farmaceutica di Santa Maria Novella, której początki sięgają XIII wieku. Z mieszanek kwiatów i ziół zebranych na toskańskich wzgórzach, dojrzewających w starych, terakotowych słojach, od wieków powstają słynne zapachy i preparaty do pielęgnacji. Wśród kompozycji do dziś produkowanych zgodnie z dominikańskimi formułami znajdują się Acqua di Colonia (ulubiony zapach Katarzyny Medycejskiej), stworzona w XVII wieku Acqua di Santa Maria Novella oraz Acqua di Rose doskonały tonik odświeżający, sprzedawany od drugiej połowy XIV wieku, oraz ręcznie kształtowane i pakowane mydła, które dojrzewają 60 dni w wentylowanych gablotach.

Wszystkie produkty powstają wyłącznie we Florencji, na bazie roślin i ziół leczniczych hodowanych tak samo, jak w średniowieczu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Galilu prezentuje markę Santa Maria Novella

Opinie o Melograno Bath Salts

Ja i moje rodzeństwo postanowiliśmy podarować mamie na urodziny ten produkt. A jest ona kobietą, która, gdyby mogła, mieszkałaby w wannie. Po pierwszej kąpieli w solach o zapachu wody kolońskiej Melograno odmówiła używania czegokolwiek innego. To kwintesencja magii Santa Maria Novella.

Tamim Alnuweiri, Bustle

#Galilu