Edycja Limitowana

Home Hooplas zestaw świec 3 x 65 g

Kod produktu: PEN170
316,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Gotowi do… dawania prezentów, start! Szykuj się do rozgrywek, w których udział wezmą trzy zawodniczki osiągające spektakularne wyniki: trzy świece marki Penhaligon’s o wysoko cenionych zapachach.

Zestaw zawiera:

  • Roanoke Ivy - liście wślizgują się do utraconego ogrodu, poruszając nocne niebo. Ziemisty bluszcz. Soczyste owoce. Delikatne kwiaty i jeszcze delikatniejsze drewno. Świeca, której zapach zwodzi na manowce… Raj nigdy nie pachniał tak słodko.

  • Comoros Pearl (Perła Komorów) - słońce otula zmysły mgiełką tuberozy. Wiatry kołyszą białe kwiaty odurzone ciepłem i aromatem przypraw korzennych. Zmysłowa świeca prosto z serca Wysp Perfumowych.

  • Maduro Leaf (Liść Maduro) – dym z kubańskich cygar roznosi się po klubie dla dżentelmenów niczym śmiech… Ściany wyłożone boazerią. Fotele z miękkiej skóry. Od Hawany po St. James’s – oto świeca dla osób o wyrafinowanym guście. Czy ktoś mi zapali cygaro?

O marce Penhaligon's

 

 

Kwintesencja brytyjskiego stylu i jakości. Wszystko wytwarzane jest w Anglii z najlepszych olejków oraz esencji, których cena często przekracza cenę czystego złota. Od dawna zdobywają uznanie koneserów perfum na całym świecie, dziś również odnajdują się na rynku perfumeryjnej niszy. Każdy z zapachów opowiada inną, porywającą historię — czy to pierwszy Hammam Bouquet z 1872 roku, czy stworzony ostatnio Elixir. Warto podkreślić, że aktualnie dla Penhaligon's tworzy dwójka perfumiarzy należących do perfumiarskiej elity — Olivia Giacobetti i Bertrand Duchaufour. Ten ostatni zasłynął popisową reinterpretacją zapachowej serii Anthology Collection, w Polsce dostępnej wyłącznie w Galilu. Linia ta jest niezwykle udaną próbą zmierzenia się z wycofanymi dawno temu kompozycjami, a każdy jej produkt jest mistrzowskim popisem twórcy.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu