molecule 03

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: EM-molecule 03
353,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Kompozycja Molecule 03 opiera się na jednym związku chemicznym – octanie wetiwerolu. Punktem wyjścia dla stworzenia zapachu stał się - po raz pierwszy w historii Escentric Molecules - naturalny składnik, wetiwer. W skomplikowanym procesie chemicznym olejek wetiwerowy został oczyszczony z ciemnych, dymnych akordów. Do głosu doszły wyrafinowane, delikatne nuty drzewne, wyczuwalny jest również aromat trawy. Molecule 03 to propozycja dla wielbicieli wetiweru. W tej kompozycji zamknięto go w możliwie najczystszej formie.

Nuty Zapachowe
Vetiveryl acetate

O marce Escentric Molecules

 

 

Escentric Molecules zawdzięcza swoje istnienie zapachowi, którego nie ma w naturze, a który w latach 70. używany był do wzmacniania i utrwalania kompozycji. Sam pachnie raczej ciepło i drzewnie, a czasami w ogóle, ponieważ jego zapach zmienia się w zależności od otoczenia, temperatury, podłoża. Założyciel marki, Geza Schoen, wspomina, kiedy po raz pierwszy poczuł zapach wyizolowanego Iso E Super: “Zrozumiałem, że wspólnym mianownikiem wszystkich zapachów, które mi się podobały, było to, że zawierały one dużą dawkę Iso E Super. Nigdy nie masz go dość. To jest jak narkotyk albo afrodyzjak”.

Najpierw zaczął eksperymentować, zwiększając dawki, aż w końcu stworzył zapach zawierający wyłącznie czystą molekułę. Tak powstał legendarny Molecule 01, który na każdym pachnie kompletnie inaczej — podobno jak feromony osoby, która go nosi.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Molecule 03

Możemy z pełnym przekonaniem napisać, że Molecule 03 to wetyweria w najlepszym wydaniu. Substancją użytą w Molecule 03 jest vetiveryl acetate. Pod tą wyzutą z emocji nazwą kryje się nuta wetiweru, który w tym zapachu jest celebrowana w najczystszej postaci. I co zaskakujące, ta pojedyncza nuta obejmuje wszystkie aspekty wetiweru.

Lucky Scent

#Galilu