Narcotico woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: MEO006
935,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

"Każdy krok odcisnął niezatarty ślad w mojej pamięci. Podróż rozpoczęła się w Palermo, na stopniach kościoła, wiele, wiele lat temu we wrześniu. Poszukiwałem natchnienia: zapachu, który zainspiruje mnie do pisania. Zapach tego progu, którego nigdy nie przekroczyłem, pamiętam po dziś dzień. Palermo jako punkt wyjścia, wędrówka po różnych miejscach, w poszukiwaniu sensu, jaki można byłoby nadać drodze. Moim przeznaczeniem była duchowa podróż w krainę zapachu. Pracą mojego życia stało się wędrowanie i prowadzenie badań. Narcotico opowiada o początku nowego cyklu. Zapach staje się rytuałem, pierwszym etapem na nowej ścieżce badań nad poezją i perfumerią, jakim jest Mystic Cycle. Podróż we śnie i na jawie po miejscach świętych, naznaczonych zapachem duchowości. Ikonografia zapachowa pojawia się w każdym głębokim zapachu, który tak jak każde wspomnienie prowadzi znaną nam ścieżką doświadczeń duchowych." Meo Fusciuni

Te perfumy to zapachy skomplikowanych stanów mistycznych, które oplatają nasze ciała. Kadzidło, oud, benzoina, paczuli, tonkowiec wonny...Te zapachy są jak spotkanie z sacrum, które jest nam potrzebne jak każdy inny rodzaj modlitwy. Napotykamy różne zapachy, ale nieodmiennie skupiamy uwagę na jednym: żywicy zapachowej. Trwa ona zakodowana w naszej pamięci. Taki jest zapach Narcotico.

Składniki
  • Nuty głowy: kadzidło, tymianek
  • Nuty serca: benzoina, tonkowiec wonny
  • Nuty bazy: paczuli, wanilia, piżmo, oud
Nuty Zapachowe
Głowa

kadzidło, tymianek

Serce

fasolka tonka, benzoina

Baza

paczuli, wanilia, oud, piżmo

O marce Meo Fusciuni

 

 

Meo, a właściwie Giuseppe Imprezzabile, Z wykształcenia jest chemikiem specjalizującym się w ziołolecznictwie. Studiował też antropologię i etnobotanikę, skrzętnie zgłębia wiedzę z zakresu medycyny naturalnej i aromaterapii. Może właśnie dlatego ucieka od typowej nomenklatury — zamiast nosem czy perfumiarzem woli być nazywany, jak w starożytności, “Aromatario” (osoba, która o pochodzeniu, właściwościach i obróbce ziół i przypraw wie wszystko). My bez zawahania dodałybyśmy czarodzieja, bowiem to właśnie robi z i poprzez zapachy — czaruje.Meo Fusciuni oferuje więc nie tylko (wyjątkowy) produkt, ale również — jeśli nie przede wszystkim — pewną (piękną) wizję świata. Świata filtrowanego przez wrażliwość niezależnego twórcy, świata poetyckiego i mistycznego. Zachęcającego do poszukiwań i pokazującego, jak wiele możemy zyskać, jeśli tylko dopuścimy do siebie odrobinę magii. Nie trzeba szukać daleko — według Meo ta obecna jest w codziennych gestach, rytuałach, uczuciach, w ukochanych piosenkach, w przypadkowych spotkaniach, we wspomnieniach z podróży lub planowaniu kolejnych.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Twórca marki o Narcotico

To podróż do zrozumienia, kim jesteśmy, gdzie są nasze prawdziwe korzenie. Woń olfaktorycznych wspomnień staje się medium, dzięki któremu możemy je eksplorować lub odpuścić.

#Galilu