Nice Bergamote woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: cytrusowa
Kod produktu: ESSE-nicebergamote
99,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

„Perfumy to podróż pełna niekończącej się nauki i odkryć. Wyobrażam sobie ten zapach jako żywy hołd dla arystokratycznego piękna kalabryjskiej bergamotki, udoskonalony kilkoma płatkami róży i jaśminu oraz cennym drewnem i łagodnym bobem tonka”.

Przepełnione słońcem pąki naturalnej kalabryjskiej bergamotki pozostawiają wrażenie jasności, które przeplata się z naturalnymi akordami płatków róży, jaśminu i ylang ylang z archipelagu Komorów. Cenne drzewo cedrowe tworzy ciepłą bazę, która została złagodzona bobem tonka z Wenezueli. Nice Bergamote zawiera naturalną odmianę kwiatu ylang ylang ze zrównoważonej hodowli na Komorach. Esencja została pozyskana w sposób, który zmniejsza negatywne zmiany w lokalnym ekosystemie oraz zakłada program replantacji drzew. Bób tonka pozyskiwany jest w sposób, który wspiera lokalne społeczności w Wenezueli z zastrzeżeniem zachowania odpowiedniej ochrony otaczającej fauny.

Nuty Zapachowe
bergamotka, jaśmin, ylang-ylang, drzewo cedrowe, fasolka tonka

O marce Essential Parfums

 

 

Marka jest prekursorem tzw. świadomego perfumiarstwa, które zamiast marketingu na podium stawia ochronę naturalnych zasobów, dbanie o środowisko i uczciwą współpracę z lokalnymi społecznościami przy pozyskiwaniu składników perfum.

“Naszym priorytetem jest zapach sam w sobie, a nie jego otoczka (dekoracyjne butelki, koszty reklamy i opłaty licencyjne, które często wprowadzają zamęt do świata perfum). Jeśli chodzi o same składniki, prostota to najwyższy poziom wytworności, dlatego skupiamy się na cennej garstce naturalnych substancji, unikając kakofonii ich syntetycznych substytutów. Zapach powinien mówić sam za siebie” — głosi manifest właścicieli.

Od siebie dodamy, że to kompozycje naturalne, pełne światła, raczej lekkie i nieskomplikowane, ale zdecydowanie z klasą.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Antoine Maisondieu o Nice Bergamote

#Galilu