Night Veils - Rouge Chaotique ekstrakt perfum 50 ml

Grupa olfaktoryczna: korzenna
Kod produktu: BYR430
1 440,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Z połączenia tego, co niedoskonałe, sprzeczne i nieoczekiwane, wyłania się wyjątkowa symfonia przeciwstawnych elementów. Pełne, bogate, głębokie, potężne aromaty nakładają się na naelektryzowane emocjami nuty konfitury z czerwonych owoców. Na początek, preludium cennego szafranu podkreśla świeżą soczystość czarnej porzeczki i bergamotki z akcentem korzennej skóry. Aksamitnie gładkie nuty gourmand tworzą serce, gdy słodkie doznania śliwki i ciepła słodycz praliny przekształcają się w nieodpartą grzeszną przyjemność. Zwierzęca zmysłowość drzewa agarowego, zaczerpnięta z jednego z najbogatszych surowców na świecie, przynosi spektakularny finał, zmieszany z paczulą i zrównoważony wyrazistym tonem papirusu.

Pełen ekscytujących kontrastów zapach Rouge Chaotique to odnajdywanie piękna w dysonansie i wyraz wydobytej z niego harmonii.

Nuty Zapachowe
Głowa

szafran, czarna porzeczka, cytryna, bergamotka

Serce

pralina, śliwka

Baza

paczula, oud, papirus

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Więcej o Rouge Chaotique

Rouge Chaotique, pierwszy zapach oud gourmand z serii Night Veils, jest zainspirowany przekonaniem Bena Gorhama, że akceptacja chaosu w procesie twórczym może zaowocować wyjątkowymi formami ekspresji. Gdy ciemność przynosi swoje objawienia, rozproszone myśli łączą się w impulsywnie zanotowanych fragmentach słów, obrazów i poezji.

#Galilu