Noir Tropical woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: ambrowa
Kod produktu: MC-noirtropical
169,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Zapach wanilii cechuje się naturalną elegancją, pasją i żywiołowością. Nuty rumu i migdała nadają kompozycji oryginalnej i bezkompromisowej osobowości. Wanilia to femme fatale filmów noir w scenerii Mórz Południowych. Zawiera w sobie całe bogactwo kolorów i aromatów tropików – jest złożona i nieodparta. Ten zapach to ukłon w kierunku dzikich, uwodzicielskich fantazji.
 
Uwodzicielski, lecz nie duszący, długo utrzymujący się na skórze i z wolna ujawniający swój charakter: ziołowy, aromatyczny i nawiązujący do stylu „gourmand”.
Nuty Zapachowe
Głowa

bergamotka

Serce

akord migdałów

Baza

wanilia, rum

O marce Maria Candida Gentile

 

 

Maria Candida ukończyła prestiżową szkołę dla perfumiarzy w Grasse. Bliska jest jej filozofia slow factory, a w swoich kompozycjach używa wyłącznie najlepszych naturalnych surowców, często pochodzących z małych, ekologicznych upraw. Tworzy zapachy szczere, “pod siebie”, w kontrze do głównego nurtu. Każdy opowiada inną historię.

“Moje pierwsze wspomnienie związane jest z różami z rodzinnego ogrodu. Kiedy kwitły, zbierałam płatki i przygotowywałam własną wodę różaną, którą potem przelewałam we flakony i obdarowywałam rodzinę. Kiedy dorosłam, stało się dla mnie jasne, że tworzenie zapachów to pasja mojego życia. Uważam, że dobry zapach to taki, który dobrze działa na osobę, która go używa. Taki efekt można osiągnąć wyłącznie dzięki naturalnym esencjom, które przemawiają do naszego ciała i umysłu, i które instynktownie kochamy” — mówi.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Noir Tropical

Pani Gentile uchwyciła coś, co rzadko można wyczuć w waniliowych perfumach: fakt, że wanilia pochodzi z rośliny uprawianej w dżungli. Zapach jest ziemisty, duszny i tak daleki od woni babeczek, jak to tylko możliwe. Wprawdzie pierwsze nuty na skórze przypominają ten cudowny zapach otwartej butelki waniliowego ekstraktu, ale potem perfumy sięgają głęboko do ciemnego podbrzusza tropików.

Mark Behnke, Ca Fleur Bon

#Galilu