Odor 93 woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: kwiatowo-ambrowa
Kod produktu: MEO007
935,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Zagubieni w podświadomości zbiorowej poszukujemy znaczeń, które pozwolą nam się uwolnić. Jak w pięknym śnie, narcyz i tuberoza rozkwitają w brzozowym zagajniku, rojącym się od dzikich zwierząt, gdzie ludzie celebrują magiczne rytuały, nawiązując łączność z duchową stroną życia za pośrednictwem zapachu.

Istnieją na świecie oddalone miejsca, które łączy ze sobą cienka, wyimaginowana nić.

"Próbowałem stworzyć zapach, który symbolizowałby tę nić. Odnalazłem serce wśród leśnych kwiatów, wsłuchiwałem się w mowę zwierząt, podziwiałem zachody słońca, odkrywałem zapachowe ślady przeszłości, odnalazłem znaczenia w mojej ziemi ojczystej. Osiągnąłem Thelemę. Magia natury kryje w sobie tajemnicę, której nie da się opisać słowami. Number 93 to klucz do tej mistycznej podróży. Zapach jest tą częścią duszy, która ukrywa się w mroku." Meo Fusciuni

Składniki
  • Nuty głowy: liście brzozy, goździk, kminek
  • Nuty serca: tuberoza, narcyz, szałwia
  • Nuty bazy: oud, wetyweria, drzewo gwajakowca, paczuli, wanilia, tytoń
Nuty Zapachowe
Głowa

liście brzozy, goździki, kumin

Serce

narcyz, szałwia, tuberoza

Baza

oud, wetiwer, drzewo gwajakowe, paczula, wanilia, tytoń

O marce Meo Fusciuni

 

 

Meo, a właściwie Giuseppe Imprezzabile, Z wykształcenia jest chemikiem specjalizującym się w ziołolecznictwie. Studiował też antropologię i etnobotanikę, skrzętnie zgłębia wiedzę z zakresu medycyny naturalnej i aromaterapii. Może właśnie dlatego ucieka od typowej nomenklatury — zamiast nosem czy perfumiarzem woli być nazywany, jak w starożytności, “Aromatario” (osoba, która o pochodzeniu, właściwościach i obróbce ziół i przypraw wie wszystko). My bez zawahania dodałybyśmy czarodzieja, bowiem to właśnie robi z i poprzez zapachy — czaruje.Meo Fusciuni oferuje więc nie tylko (wyjątkowy) produkt, ale również — jeśli nie przede wszystkim — pewną (piękną) wizję świata. Świata filtrowanego przez wrażliwość niezależnego twórcy, świata poetyckiego i mistycznego. Zachęcającego do poszukiwań i pokazującego, jak wiele możemy zyskać, jeśli tylko dopuścimy do siebie odrobinę magii. Nie trzeba szukać daleko — według Meo ta obecna jest w codziennych gestach, rytuałach, uczuciach, w ukochanych piosenkach, w przypadkowych spotkaniach, we wspomnieniach z podróży lub planowaniu kolejnych.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu