Opus Kore woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: VP-Opus Kore
839,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Persefonę ostrzegano, że jej boska miłość ma swoją cenę, lecz gdy powraca do żywych, dary, które ze sobą przynosi, są bezcenne: wiosnę, otulający powiew cytryny sycylijskiej i euterpy o malinowym kwieciu, różową magnolię i liść fiołka oraz zmysłowość drzewa sandałowego, piżma i ambry.
Składniki
  • NUTY GŁOWY: CYTRYNA SYCYLIJSKA, EUTERPA
  • NUTY SERCA: MALINA, MAGNOLIA, FIOŁEK
  • NUTY BAZY: DRZEWO SANDAŁOWE, PIŻMO, AMBRA
Nuty Zapachowe
Głowa

acai, cytryna

Serce

malina, magnolia, fiołek

Baza

drzewo sandałowe, piżmo, ambra

O marce Vilhelm Parfumerie

 

 

Vilhelm Parfumerie to biblioteka zapachów. Jeśli zapach może być ciszą, te są opowieściami. W identycznych flakonach z grubego, ozdobnego szkła, zaprojektowanego przez Pierre'a Dinanda, zamknięto zapachy, z których każdy opowiada własną historię, odwołującą się do wszystkich zmysłów. Flakon i szafranowożółta etykieta nawiązują do naczynia z bakelitu, znalezionego na pchlim targu w Persji.

Zorza polarna i gwiazdy Hollywood. Północ i południe. Świeżo ścięta trawa i otulający oud. Ożywcza świeżość i letnie upały. Proste przyjemności i wyszukane luksusy. Każdy zapach to kulminacja intensywnego, wspólnego procesu twórczego i stanowi rzadkie połączenie tradycji i współczesności, nostalgii i świeżości.

Łącząc dynamikę i innowacyjność z ponadczasowymi projektami i nadrukami, nawiązującymi do poprzednich epok, Vilhelm Parfumerie mówi o szacunku dla przeszłości językiem nowoczesnych zapachów.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Opus Kore

Ta nazwa nawiązuje do Persefony, znanej również jako Kora, bogini wiosny i płodności. Podoba mi się. Mieszanka cierpkich i słodkich nut owocowych przypomina mi granat, co też pasuje do motywu Persefony

Jessica Murphy, NST Perfume

#Galilu