Ptolemy Aromatique świeca 300 g

Kod produktu: AESOP223
425,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Świeca Ptolemy Aromatique została nazwana na cześć Klaudiusza Ptolemeusza, starożytnego, grecko-egipskiego astronoma, którego działalność miała duży wpływ na rozwój astronomii w średniowieczu. Żywiczny, ziemisty, drzewny zapach przywodzi na myśl stare, gęste lasy japońskie. Formuła oparta na składnikach przyjaznych dla wegan.

Sposób użycia

Przy pierwszym użyciu świeca powinna się palić tak długo, aż cała się roztopi. Następnie upewnij się, że knot jest przycięty do długości 5 mm – zapobiegnie to powstawaniu dymu i osadów. Jeśli to konieczne, ostrożnie wycentruj knot po zgaszeniu płomienia – dopóki wosk pozostaje stopiony.

Nuty Zapachowe

cyprys, drzewo cedrowe, wetiwer

O marce Aēsop

 

Proste botaniczne receptury,  zapachy, które występują w naturze, ponadczasowa, niezmienna od lat estetyka. Dzięki niezwykłemu wyczuciu, konsekwencji i braku nachalnej reklamy marka ugruntowała sobie mocną pozycję na rynku. I utrzymuje ją od 1987 roku.

Aēsop bazuje na ekstraktach z roślin w wielu postaciach, a formuły zawierają najlepsze zbiory roślinne z danego sezonu — dlatego też każdego roku są nieco inne. Marka nie ogranicza się jednak do składników naturalnych, sięga czasami po substancje syntetyczne — zawsze sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Nie ma tu podziału na porę dnia (choć zdarzają się wyjątki) czy płeć. Czym jeszcze ją  wyróżnia? Inwestuje w innowacje, ale też… relacje ze światem sztuki — opakowania edycji limitowanych powstają we współpracy z wybitnymi artystami.  

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Odkryj świece marki Aēsop

#Galilu