rubber incense Saint des Saints

Kod produktu: FM124
447,00 zł
Dodaj do ulubionych
Chwilowo niedostępne Powiadom mnie o dostępności

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Uwalnianie zapachu przez długi czas bez zastosowania elektryczności i bez potrzeby wymieniania wkładu. Rubber Incense to zaawansowany technologicznie odpowiednik saszetki z lawendą, zaprojektowany w celu wypełniania zapachem małych przestrzeni, takich jak szafy, szatnie lub wnętrze samochodu. Inspirację stanowią prototypy w postaci świeczki o zapachu Saint des Saints, ukrytej w szafce Frédérica Malleta. Dzięki cudnemu zapachowi świeczki moment otwarcia szafki był prawdziwą przyjemnością. Tak powstał pomysł Rubber Incense, kadzidła w 100% wykonanego z odpowiedniej do recyklingu gumy syntetycznej.

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu