Santal Beauty woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna
Kod produktu: BIB-Santal Beauty
576,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Zobaczyłam ją pod koniec 2010 roku w paryskim metrze. Jej oczy były urzekająco niebieskie, a głos głęboki, ale miękki, jak mruczenie kota. Miała na sobie czerwoną, aksamitną sukienkę i pachniała najpiękniejszym zapachem drzewa sandałowego. Nie powiedziała wtedy zbyt wiele, ale uśmiechnęła się do mnie i wyszeptała "vivre" (żyj), co obie zrozumiałyśmy. Na chwilę nasze ręce się zetknęły, a potem odeszła. Właściwie tak naprawdę nigdy jej nie poznałam, ale ta chwila pozostała jednym z najbardziej intensywnych momentów w moim życiu.

Nuty Zapachowe
Głowa

cytryna z Włoch, szafran

Serce

fiołek, magnolia, bambus

Baza

drzewo sandałowe z Nowej Kaledonii, ambra, jasne drewno

O marce Bibbi Parfum

 

 

Podczas praktykowania medytacji Bibbi może przenieść swoją świadomość do innego wymiaru. W tym wymiarze spotyka niezwykłe postacie z fascynującymi historiami. Nawiązuje tam najbardziej intensywne i głębokie relacje z innymi istotami i zawsze jest wtedy otoczona głębokim błękitem Kleina.

Kolekcja perfum Bibbi opiera się na opowieściach i spotkaniach w jej medytacyjnym stanie podświadomości. Zapachy unisex są jej sposobem na opowiedzenie o swoich doświadczeniach i zaproszeniem do bycia częścią jej podświadomości.

A tak przy okazji, Bibbi to Stina, a Stina to Bibbi.

 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Odkryj markę Bibbi Parfum

Twórczyni marki Bibbi Parfum

Stina Seger, nazywana Bibbi, urodziła się w Szwecji, ale od kilku lat mieszka w Paryżu. Projektuje zapachy z absolutną pasją. Jako 20-latka zaczęła zgłębiać starożytną filozofię medytacji. Aby dowiedzieć się więcej, przez trzy lata mieszkała na odległej wyspie, gdzie rozwinęła swoją praktykę medytacyjną i zagłębiła się w swój umysł. Po tym zmieniającym życie doświadczeniu zainteresowało ją, jak świat duchowy i medytacja są połączone z ludzkim ciałem i postanowiła studiować anatomię oraz fizjologię na uniwersytecie. Podczas studiów dowiedziała się, jak zmysł węchu wpływa na ludzki umysł i ciało. Poruszanie się po tym nieodkrytym obszarze sprawiło, że zaczęła szukać odpowiedzi na pytania o podświadomą część umysłu.

#Galilu