Solaris woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowo-drzewna
Kod produktu: PEN-Solaris
429,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

W nowym zapachu Luna nabiera słonecznego wymiaru i staje się Solaris. Księżyc i słońce w wiecznej paradzie kolejno zalewają Ziemię światłem. Teraz decydują się na potajemne spotkanie w momencie, gdy jedno z nich znika za horyzoncie zostawiać po sobie ostatnie promienie. Symbiozę księżyca i słońca ilustruje słoneczny, kremowy kwiatowy bukiet ylang ylang, jaśminu i kwiatu tiary otulony ciepłymi drzewnymi wibracjami drzewa sandałowego i zmysłową wanilią.

Nuty Zapachowe
Głowa

czarna porzeczka, neroli, olejek cytrynowy

Serce

ylang ylang, jaśmin, kwiat tiary (gardenia tahitańska)

Baza

drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, wanilia

O marce Penhaligon's

 

 

Kwintesencja brytyjskiego stylu i jakości. Wszystko wytwarzane jest w Anglii z najlepszych olejków oraz esencji, których cena często przekracza cenę czystego złota. Od dawna zdobywają uznanie koneserów perfum na całym świecie, dziś również odnajdują się na rynku perfumeryjnej niszy. Każdy z zapachów opowiada inną, porywającą historię — czy to pierwszy Hammam Bouquet z 1872 roku, czy stworzony ostatnio Elixir. Warto podkreślić, że aktualnie dla Penhaligon's tworzy dwójka perfumiarzy należących do perfumiarskiej elity — Olivia Giacobetti i Bertrand Duchaufour. Ten ostatni zasłynął popisową reinterpretacją zapachowej serii Anthology Collection, w Polsce dostępnej wyłącznie w Galilu. Linia ta jest niezwykle udaną próbą zmierzenia się z wycofanymi dawno temu kompozycjami, a każdy jej produkt jest mistrzowskim popisem twórcy.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Odkryj Solaris

Więcej o Solaris

Po sukcesie zapachu Luna Penhaligon’s wprowadza kolejną historię do astralnego uniwersum - zapach Solaris oraz odnowioną wersję naszego bestsellera z kolekcji British Tales, Luny. Oda do słońca i księżyca to opowieść oparta na elementach mitycznego świata British Tales. Historia dla marzycieli za dnia... i myślicieli nocą.

#Galilu