Gardenia la Nuit świeca zapachowa

Kod produktu: FM101
575,00 zł
Dodaj do ulubionych
zapach gardenii

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

 

Gardenia to jeden z ulubionych kwiatów Frederika Malle’a. Jego zmysłowa, niemal zwierzęca woń idealnie pozwala wyobrazić sobie miękkość grubych płatków gardenii. Za doskonałym odtworzeniem tego zapachu stoi perfumiarz Dominique Ropion.

 

Nuty Zapachowe
gardenia, zielone nuty

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Une Gardenia La Nuit

Zapal tę świecę i postaw obok siebie podczas pracy w domu, a przeniesiesz się do letniego ogródka. Obiecujemy.

Amy Brewster, Elle

#Galilu