Rosa Rugosa świeca zapachowa

Kod produktu: FM103
410,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Rosa Rugosa - Carlos Benaim. Krzewy dzikiej róży, które rosną na smaganym wiatrem Wybrzeżu Atlantyckim, mają niezwykle mroźny, niemal surowy zapach. W kompozycji Rosa Rugosa po mistrzowsku odtworzył go perfumiarz Carlos Benaim. Twoja świeczka wypali się ładnie i czysto do końca, jeśli po każdym paleniu skrócisz knot do 1/4 jego długości - to zapewni jej dłuższe palenie i zapobiegnie okopceniu po zgaszeniu. Jeśli zajdzie taka potrzeba, ustaw knot świecy z powrotem w środku. Nie stawiać świeczki na podłożu szklanym lub marmurowym. Świecę należy palić jednorazowo minimum godzinę. Świeczka pali się ok. 60 godzin.

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu