The narcissus in perfumery – magazyn olfaktoryczny

Kod produktu: NEZ102
95,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Narcyz w perfumerii – Éléonore de Bonneval, Jeanne Doré, Will Inrig, Clara Muller, Delphine de Swardt

Nez éditions przy współpracy z Laboratoire Monique Rémy (LMR) przedstawia serię poświęconą klasycznym składnikom perfumerii, będącą unikalnym takim opracowaniem w tej dziedzinie: Zeszyty składników naturalnych.

Narcyz, mimo delikatnego wyglądu, ma niezwykle złożony zapach, który uzależnia i uderza do głowy. Zapraszamy w podróż z narcyzem owernijskim po botanice, historii, sztuce, kuchni, literaturze, rolnictwie, ekonomii i chemii, o perfumach i perfumerii nie wspominając.

Nez éditions – Coll. Zeszyty składników naturalnych Nez+LMR – 96 stron
Fotografie, ryciny. Ilustracje: Amélie Fontaine

 

O marce Nez Éditions

 

 

Internetowe recenzje perfum zrewolucjonizowały branżę okazało się, że oprócz krytyka literackiego, filmowego i muzycznego znajdzie się też miejsce dla krytyka perfumeryjnego. NEZ jest pierwszą publikacją wychodzącą w druku, która prezentuję tę dziedzinę krytyki (a ta bywa tutaj bardzo ostra!). Łącząc artykuły, wywiady, ankiety i analizy dotyczące zapachu, jedyne w swoim rodzaju pod względem różnorodności perspektyw wydawnictwo pomaga zrozumieć, jak zmysł powonienia łączy nas ze światem.

W bardzo zróżnicowanym gronie publicystów NEZ znajdują się nie tylko branżowi pasjonaci, ale również naukowcy, pisarze, akademicy, ekonomiści, historycy, fotografowie i wszelkiej maści artyści.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu