Tihota woda perfumowana 50 ml

Grupa olfaktoryczna: ambrowa, gourmand
Kod produktu: IN03
Ocena:
80 % of 100
810,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda perfumowana
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Wyobrażenie zapachowej słodyczy, słońca, wiatru i otwartych przestrzeni. Tihota to zaskakująca kompozycja, która powstała z gry naturalnej wanilii i piżma. Niezwykła cielesność została osiągnięta w niesamowity sposób, bo dwie nuty raz po raz splatają się w trwały mariaż, aby za moment rozdzielić się w tchnieniu ciepłego powietrza. Z czasem zapach zmierza w kierunku półmroku, a wanilia i piżmo nabierają bardziej zmysłowego charakteru. Całościowo to bezsprzecznie zapach bardzo ekspresyjny, potrafiący zaskoczyć swoimi licznymi twarzami. Rok powstania: 2006.
Składniki
Nuty: wanilia, piżmo.
Nuty Zapachowe
wanilia, muscovado, brązowy cukier, mleko migdałowe, fasolka tonka, benzoina (absolut), Palo Santo, ambra, piżmo, białe drewno

O marce Indult

 

 

Słowo “indult” oznacza rzadki przywilej nadawany przez króla lub papieża. W świecie zapachów marka Indult stała się synonimem wyjątkowości i tajemnicy minionego czasu. To zapachy głębokie i esencjonalne w wyrazie. Wszystkie cztery kompozycje zostały stworzone przez słynnego Francisa Kurkdjiana, jednego z nielicznych perfumiarzy, o którym mówi się, że potrafi przemienić myśli w zapachy. Równie znany designer Etienne de Souza zaprojektował flakony, które swoją klasyczną, elegancką prostotą podkreślają klasę zapachu. Nie sposób nie wspomnieć o wspaniałych pudełkach, wykonanych ręcznie z naturalnego palisandru.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu