tonka 25 woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: piżmowa, ambrowa, gourmand
Kod produktu: LELABO_ONLINE-tonka25
420,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Uzależniający, mroczny zapach z nutami drewna i subtelnym powiewem słodyczy. Przywołuje na myśl aromat ciepłej skóry i żywicy.

Przyjemna, uzależniająca, ciepła ciemność, jak w poszyciu leśnym w wilgotny, letni dzień, gdzie unosi się zapach nasion i żywicy. To mroczne aspekty zapachu. Do tego liczne warstwy piżma i słodycz szczypty wanilii. Perfumiarz wymienia nuty absolutu kwiatu pomarańczy, unikalnego drewna cedrów z gór Atlas, żywicy styraksowej, absolutu tonkowca wonnego i różnych gatunków piżma... My nazwaliśmy ten zapach Tonka 25.

 

Nuty Zapachowe
fasolka tonka, goździki, wanilia, kwiat pomarańczy (absolut), drzewo cedrowe z Atlasu, olibanum, sosna, styraks, piżmo

O marce Le Labo

 

 

Le Labo to rebelia w perfumeryjnym świecie — częściowo dzięki przełomowym koncepcjom zapachowym, a po części przez swoją bezkompromisową filozofię. Manifest marki głosi, że zapachy muszą mieć duszę, luksus tkwi w kunszcie rzemiosła i że nie rozdają swoich perfum celebrytom za darmo. Twórcy marki obsesyjnie wręcz szanują źródła, z których pochodzą składniki ich perfum i są bezkompromisowo wegańscy.  “To skandal, że w XXI wieku przemysł kosmetyczny, będący przecież luksusem i przyjemnością, bazuje na krzywdzie zwierząt” — głoszą.

Fabrice Penot i Edouard Roschi, współzałożyciele, celowo nie dążą do mitycznego ideału: “Inspirujemy się tym, co zachwyca nas w innych dziedzinach życia — różnorodnymi podejściami estetycznymi, filozofiami oraz przedmiotami i produktami. Silnie wpływa na nas filozofia wabi-sabi, polegająca na odnajdywaniu piękna w ciągłych zmianach oraz perfekcji w tym, co niedoskonałe”. 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Le Labo

Opinie o Tonka 25

Tonka 25 podąża śladem swoich kolegów z klasy Le Labo, u których liczba w imieniu (w tym przypadku 25) informuje, ile składników zostało użytych do stworzenia perfum. Spodziewaj się słodkiej, ciepłej i hipnotyzującej mieszanki absolutu kwiatu pomarańczy, cedru z gór Atlas (ukochany składnik zespołu Le Labo), żywic i piżma.

Adrian Clark, GQ

#Galilu