V.H. woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: skórzana
Kod produktu: DOR-V.H. woda perfumowana
215,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Powiem ci "tak", tak jak mówi się szczęściu. Ten nowy zapach to deklaracja miłości, którą składa D'Orsay. Dzięki niemu ty powiesz "tak" drugiej osobie, sobie, życiu, radości. W tym zapachu symbolizujący bezwarunkową miłość wymyślonym przez Vincenta Ricorda dla niego i dla niej szafran miesza się z czarnym pieprzem, różą, cypriolem i benzoiną.

Wyobraziłem sobie perfumy Te dire Oui. V.H. jako rytuał. Ten orientalny zapach przypomina wzór tatuażu henną na dłoniach panny młodej. Zapisuje się na skórze jak wielowymiarowy tatuaż. Pracowałem nad oryginalnością cypriolu zmieszanego z szafranem, wyrazistą benzoiną i różą damasceńską, która zyskuje skórzane i pikantne nuty dzięki szafranowi. Ten otulający i mistyczny zapach składa się z wyrazistych, ponadczasowych nut.

-Vincent Ricord

Nuty Zapachowe
Głowa

szafran, czarny pieprz, różowy pieprz, kadzidło

Serce

cypriol, skóra, róża damasceńska, drzewo sandałowe

Baza

styraks, benzoina, mech, piżmo

O marce D’Orsay


Wszystko zaczyna się od miłości — ta myśl przyświeca francuskiej marce,  która  swoją nazwę zawdzięcza Alfredowi d’Orsay. Zafascynowany perfumami, w swoim domu wygospodarował specjalną przestrzeń na gabinet zapachów, gdzie w 1830 roku opracował pierwszą kompozycję z myślą o ukochanej (z którą łączył go… zakazany romans — zapach był więc formą niewidzialnej  więzi, czymś, co pomagało przetrwać rozłąkę).

W 2019 roku firmę przejęła (i gruntownie odświeżyła) Amélie Huynh — ambitna przedsiębiorczyni, którą ujęły historie miłosne stojące za powstaniem D’Orsay. Choć wyraźnie zmieniła się identyfikacja wizualna, flakony odmłodniały, a nowe kompozycje powstają od zera, uczucia nadal stanowią punkt wyjścia do wszelkich działań podejmowanych przez markę — każdy zapach opowiada o innym stadium miłości. Inaczej pachnie przecież płomienny romans, inaczej tęsknota,  a jeszcze inaczej euforia towarzysząca zakochaniu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu