Wonder of You woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: delikatnie kwiatowa, owocowa
Kod produktu: EAU63
770,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Wonder of You to radość zakochanych, którym wystarczy do szczęścia wzajemna bliskość. Ten zapach jest jak miłość, na którą składają się rozliczne emocje, przeżywane każdego dnia. Budują go małe, niedostrzegalne elementy, które przemawiają wprost do serca. Świeży, jak wybrane przez Sebastiána nuty cytrynowe, i czuły jak nuty kwiatowe, wybrane przez Marinę. Zachwycający, jak każdy dzień i każda chwila z ukochaną osobą.

Marina i Sebastián czerpali natchnienie do stworzenia tej pełnej radości kompozycji z... zachwytu, jakim darzyli siebie nawzajem. Szczęście, jakie przynosili sobie wzajemnie każdego dnia: uśmiechem, pocałunkiem czy spojrzeniem, tą niewytłumaczalną więzią, jaka buduje się między zakochanymi i która przemienia cały świat w cudowne zjawisko.

Nuty Zapachowe
Głowa

czarna porzeczka, różowy grejpfrut

Serce

arbuz, frezja

Baza

Ambrox, piżmo

O marce Altaia

 

Altaia to kolejne (po Eau d’Italie — również w naszej ofercie) dzieło Mariny Sersale oraz Sebastiana Alvarez Murena. Poprzez zapachy opowiadają niezwykłą historię o miłości — nie tylko romantycznej,  wobec siebie, ale też o uczuciu będącym  silnym spoiwem między dwoma rodami. Spodziewajcie się świeżych, jasnych, przestrzennych (głównie kwiatowych) kompozycji i zmysłowych składników: plumerii, jaśminu, heliotropu, irysa, tuberozy. Zabiorą Was w olfaktoryczną podróż pomiędzy Argentyną, Anglią, Hiszpanią a Włochami.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Wonder of You

Wonder of You to radość z bycia zakochanym każdego dnia, powody, dla których chcemy mieć kogoś blisko siebie na zawsze. Zapach stworzony z niedostrzegalnych drobiazgów, które trafiają prosto do serca, kolekcja doświadczanych codziennie uczuć, która składa się na cud, jakim jest ukochana osoba.

Robin, Now Smell This

#Galilu