Yazemeenah woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: MCG-Yazemeenah
169,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Perfumy stworzone we współpracy z inspirującą modelką Yazemeenah Rossi, która udowadnia, że po sześćdziesiątce nadal można wyglądać pięknie i żyć pełnią życia.

Owoce cytrusowe, zwłaszcza cytron, dodają energii. Promienne zapachy wiciokrzewu i jaśminu rozchodzą się po wyspie i jej ciepłych lasach, przenosząc nas do skąpanego w słońcu nadmorskiego raju. Perfumy zostały zainspirowane wiosennymi aromatami Korsyki, na której dorastała Yazemeenah, oraz wspomnieniami z dzieciństwa - tymi momentami i uczuciami, których doświadczył każdy z nas.

Nuty Zapachowe
Głowa

cytron, sól morska, tatarak

Serce

wiciokrzew, figa, jaśmin

Baza

kocanka włoska, kadzidłowiec, czystek labdanum

O marce Maria Candida Gentile

 

 

Maria Candida ukończyła prestiżową szkołę dla perfumiarzy w Grasse. Bliska jest jej filozofia slow factory, a w swoich kompozycjach używa wyłącznie najlepszych naturalnych surowców, często pochodzących z małych, ekologicznych upraw. Tworzy zapachy szczere, “pod siebie”, w kontrze do głównego nurtu. Każdy opowiada inną historię.

“Moje pierwsze wspomnienie związane jest z różami z rodzinnego ogrodu. Kiedy kwitły, zbierałam płatki i przygotowywałam własną wodę różaną, którą potem przelewałam we flakony i obdarowywałam rodzinę. Kiedy dorosłam, stało się dla mnie jasne, że tworzenie zapachów to pasja mojego życia. Uważam, że dobry zapach to taki, który dobrze działa na osobę, która go używa. Taki efekt można osiągnąć wyłącznie dzięki naturalnym esencjom, które przemawiają do naszego ciała i umysłu, i które instynktownie kochamy” — mówi.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu