Young Rose woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: BYR-Young Rose woda perfumowana
795,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

"Następne pokolenie zawsze ma emocjonalne zobowiązanie - musi przepracować tradycje swoich poprzedników. Ich zadaniem jest nieustraszony skok w nieznane; odkrycie i rozwinięcie tego, co ma nastąpić. Young Rose to hołd dla takiej postawy życiowej" - Ben Gorham, dyrektor kreatywny i założyciel Byredo.

Reinterpretując tradycję zgodnie z punktem widzenia nowej generacji, Young Rose przedstawia odę do wiecznego niepokoju młodości: olfaktoryczny pamiętnik tych, którzy piszą swoją własną przyszłość.Zapach, w którym nałożono ognisty pieprz syczuański na bazę z róży damasceńskiej, świadomie łamie konwencje, oferując zwariowaną wersję klasycznego romansu.

Nuty Zapachowe
Głowa

pieprz syczuański, ketmia piżmowa

Serce

róża damasceńska, irys

Baza

piżmo, ambroksan

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu