Ambrette 9 woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: delikatnie kwiatowa, piżmowa, owocowa
Kod produktu: LELABO_ONLINE-ambrette9
950,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Ambrette 9 to niewątpliwie najcenniejsza formuła na świecie, ponieważ opiera się głównie na nasionach piżmianu, jedynym piżmowym zapachu naturalnego pochodzenia, który jest prawie niemożliwy do zdobycia. Dzięki połączeniu drzewa cytrusowego i owoców ten lekki zapach charakteryzuje się wyjątkową świeżością i delikatnością.
Nuty Zapachowe
gruszka, jabłko, ambrette, nuty cytrusowe

O marce Le Labo

 

 

Le Labo to rebelia w perfumeryjnym świecie — częściowo dzięki przełomowym koncepcjom zapachowym, a po części przez swoją bezkompromisową filozofię. Manifest marki głosi, że zapachy muszą mieć duszę, luksus tkwi w kunszcie rzemiosła i że nie rozdają swoich perfum celebrytom za darmo. Twórcy marki obsesyjnie wręcz szanują źródła, z których pochodzą składniki ich perfum i są bezkompromisowo wegańscy.  “To skandal, że w XXI wieku przemysł kosmetyczny, będący przecież luksusem i przyjemnością, bazuje na krzywdzie zwierząt” — głoszą.

Fabrice Penot i Edouard Roschi, współzałożyciele, celowo nie dążą do mitycznego ideału: “Inspirujemy się tym, co zachwyca nas w innych dziedzinach życia — różnorodnymi podejściami estetycznymi, filozofiami oraz przedmiotami i produktami. Silnie wpływa na nas filozofia wabi-sabi, polegająca na odnajdywaniu piękna w ciągłych zmianach oraz perfekcji w tym, co niedoskonałe”. 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

O marce Le Labo

Opinie o Ambrette 9

Ciężko opisać ten zapach, ponieważ jest taki lekki, delikatny, ale naprawdę uwodzi. Najlepszy sposób, w jaki mogę to ująć: pomyśl o kimś, kogo znasz, kto zawsze pachnie naprawdę dobrze, ale nie tak, jakby miał na sobie perfumy – to po prostu naturalny, piękny zapach. Właśnie tak najkrócej mogę wam opowiedzieć o Ambrette 9.

Anna Laplaca, Who What Wear

#Galilu