Mixed Emotions woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewna, owocowa
Kod produktu: BYR-mixed emotions
795,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

„Zajmujemy się zamykaniem w butelkach emocji. Mam nadzieję, że ludzie czytają etykietę perfum i utożsamiają się z uczuciem wyrażonym na niej w najprostszej formie, a następnie znajdują coś głębszego, do czego mogą się odnieść: spotkanie tego, co znane, z nieznanym” - Ben Gorham, założyciel i dyrektor kreatywny, Byredo

Mixed Emotions to zapach, który idealnie pasuje do dzisiejszych, niespokojnych czasów i oddaje naturę błyskawicznie zmieniającego się świata. To, co znajome, zestawione jest z tym, co niespodziewane, jednak połączenie kontrastów daje spójną, harmonijną kompozycję. Czerpiąc z filozofii Byredo polegającej na przekładaniu wspomnień oraz idei na zapach, Mixed Emotions przedstawia olfaktoryczny zapis tego, jak dziś się czujemy i jak myślimy. Kojące nuty yerba maté i ostra słodycz czarnej porzeczki znalazły się w towarzystwie akordów drzewnych; dodająca otuchy woń czarnej herbaty zderzona jest z aromatem liści fiołka. Ta niezwykła kompozycja niesie ze sobą ważny komunikat: nie musimy zawsze czuć się świetnie, mamy do tego prawo. A z trudnych doświadczeń i z niepokoju może wyłonić się nowa rzeczywistość.

Nuty Zapachowe
Głowa

yerba mate, czarna porzeczka

Serce

czarna herbata cejlońska, liście fiołka

Baza

brzoza, papirus

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Mixed Emotions

Przyjemne połączenie czarnej porzeczki, czarnej herbaty i liści fiołka. Intrygujące i złożone, otula skórę, dając uczucie podobne do założenia ciepłej marynarki w jesienny dzień lub zwinięcia się na kanapie z książką, gdy na dworze szaleje burza. Mocny zapach, który nie boi się pokazać swojego delikatnego oblicza.

Viola Levy, Independent

#Galilu