Nowość

Animalique woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: skórzana
Kod produktu: BYR-Animalique
745,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Animalique, nowe perfumy Byredo, pozwolą ci odkryć twoją dziką naturę. Ten intrygująco wielowarstwowy zapach ewoluuje – od świeżych cytrusowych nut głowy w ciepłe, zmysłowe nuty kwiatowe, zanim ostatecznie zanurzysz się w dzikości zamszu, ambry i liści tytoniu. Każdy z nas ma więcej niż jedno oblicze: Animalique to zapach dla twoich wielu osobowości – to historia, która się nie kończy.
Nuty Zapachowe
Głowa

bergamotka, cytryna

Serce

mimoza, fiołek, zamsz

Baza

tytoń (liść), drzewo sandałowe, ambra

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Odkryj Animalique

Chciałem zgłębić cechę, która łączy wszystkich ludzi: to, co jest istotą każdego z nas, nasze pierwotne instynkty. Zgodnie z tą koncepcją pod wieloma warstwami naszego najprawdziwszego „ja”, w głębi duszy, jesteśmy zwierzętami.

Ben Gorham, założyciel i dyrektor kreatywny Byredo

Kampania Animalique czerpie inspirację z twórczości makijażysty Kabukiego Starshine’a. Założyciel Byredo, Ben Gorham, zakochał się w kultowym portrecie stworzonym przez Richarda Burbridge'a i Kabukiego, opartym na jednej z postaci, w które Kabuki wcielał się w klubach — androgynicznej hybrydzie człowieka i jaszczurki, która była przykładem żywiołowości i ekstrawagancji nocnego życia Nowego Jorku w czasach jego świetności w latach 90. Bo tożsamość jest zmienna. W Animalique chodzi o swobodę ukazywania różnych obliczy.

Za pomocą najwyższej jakości akordu skórzanego, który stapia się z twoją skórą, Animalique łączy się ze wspólną cechą całej ludzkości: naszym prawdziwym jestestwem i pierwotnymi instynktami. Tu kończą się zahamowania, a rzeczywistość i fantazja tworzą jedność. Z tej syntezy powstaje wspaniałe mityczne stworzenie. To uczucie, którego doznajesz podczas euforycznego tańca w światłach dyskoteki, biologicznego, nielogicznego przyciągania, bycia porwanym przez wielką falę wibracji. Prawdziwi dziwacy to ci, którzy nigdy nie ujawnili dziwnej strony swojej natury.

#Galilu