Blender Brush

Kod produktu: WEST045
619,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Niezbędny w twojej kosmetyczce pędzel do blendowania, idealne towarzystwo dla Super Loaded Tinted Highlight. Świetnie wyprofilowany, otula policzki i ułatwia aplikację - używając go, intuicyjnie wykonasz odpowiednie ruchy ku górze i pięknie uwydatnisz kości policzkowe.

Pędzel został zrobiony ręcznie w Kumano w Japonii, przy użyciu tradycyjnych technik przez najbardziej prestiżową wytwórnię pędzli na świecie.

Lakierowany uchwyt: wykonane z najlepszego drewna brzozowego pozyskanego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju z lasów Europy Wschodniej posiadających certyfikat Forest Stewardship Council.

Wysoka jakość - pędzel jest luksusowy i trwały. Zastosowanie nylonu pozwala uniknąć cierpienia zwierząt. Włókna wykonane z tego materiału są wyjątkowo gładkie, optymalnie gęste, miękkie i funkcjonalne.

Nasz proces tworzenia pędzli jest wolny od okrucieństwa.

Sposób użycia

Rozpocznij u podstawy kości policzkowych, wykonuj omiatające ruchy. Ten wyjątkowy pędzelek w naturalny sposób poprowadzi twoją dłoń w górę, pozostawiając skórę natychmiast wygładzoną i piękniejszą. Delikatnie wyczyść pędzel łagodnym mydłem i wodą.

O marce Westman Atelier

 

 

Gucci Westman. Jedna z najbardziej rozchwytywanych wizażystek świata. To właśnie w jej słynnej koncepcji “drugiej skóry” tkwi sekret Westman Atelier. Dopracowana linia luksusowych kosmetyków o czystym składzie łączy innowacyjne, wysokowydajne pigmenty, odżywcze składniki pielęgnacyjne, troskę o planetę i najbezpieczniejsze formuły z niezwykłym wyczuciem koloru. Rezultatem jest łatwa (i przyjemna) w użyciu seria produktów pozwalających uzyskać efekt zroszonej, promiennej i zdrowej skóry — bez obaw o “przedobrzenie”.

Kropką nad i są pędzle produkowane ręcznie (przy użyciu tradycyjnych technik) przez najbardziej prestiżową wytwórnię pędzli na świecie w Kumano w Japonii. Lakierowane uchwyty wykonano z drewna brzozowego pozyskanego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju z lasów Europy Wschodniej posiadających certyfikat Forest Stewardship Council. Zastosowanie nylonu pozwala uniknąć cierpienia zwierząt, a włókna wykonane z tego materiału są wyjątkowo gładkie, optymalnie gęste, miękkie i funkcjonalne.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu