burlesque parfum 15ml

Grupa olfaktoryczna: kwiatowo-ambrowa
Kod produktu: MC35
220,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Prawdziwa siła uwodzenia nie zasadza się na pięknie zewnętrznym, lecz na umiejętności zafascynowania, flirtu, stworzenia odpowiedniej atmosfery, zaskakiwania. Burlesque to tajemna formuła, w której kosaciec blady wiruje w pełnej harmonii z nutami balsamicznymi i paczuli.
Składniki
  • Nuty głowy: Czerwona pomarańcza
  • Nuty serca: Irys, róża
  • Nuty bazy: Kadzidło, paczuli
Nuty Zapachowe
Głowa

czerwona pomarańcza

Serce

irys, róża

Baza

kadzidło, paczula

O marce Maria Candida Gentile

 

 

Maria Candida ukończyła prestiżową szkołę dla perfumiarzy w Grasse. Bliska jest jej filozofia slow factory, a w swoich kompozycjach używa wyłącznie najlepszych naturalnych surowców, często pochodzących z małych, ekologicznych upraw. Tworzy zapachy szczere, “pod siebie”, w kontrze do głównego nurtu. Każdy opowiada inną historię.

“Moje pierwsze wspomnienie związane jest z różami z rodzinnego ogrodu. Kiedy kwitły, zbierałam płatki i przygotowywałam własną wodę różaną, którą potem przelewałam we flakony i obdarowywałam rodzinę. Kiedy dorosłam, stało się dla mnie jasne, że tworzenie zapachów to pasja mojego życia. Uważam, że dobry zapach to taki, który dobrze działa na osobę, która go używa. Taki efekt można osiągnąć wyłącznie dzięki naturalnym esencjom, które przemawiają do naszego ciała i umysłu, i które instynktownie kochamy” — mówi.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Burlesque

W cytrusowej nucie głowy znajduje się krwista pomarańcza, a Pani Gentile używa soczystej wersji tej unikalnego cytrusowego akordu. Jest w tym rzadko stosowanym aromacie niemal ciemność, co doskonale działa w otwarciu zapachu. Serce to irys i róża, ale połączone w taki sposób, by żadne z nich nie dominowało, ale by podkreślały swoje unikalne cechy.

Mark Behnke, Ca Fleure Bon

#Galilu