Cologne Indelebile woda toaletowa

Grupa olfaktoryczna: cytrusowa
Kod produktu: FM-col.indelebile
260,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Na kompozycję składa się zestaw współczesnych olejków piżmowych, przeplatany nutami kwiatu pomarańczy, neroli, cytryny i bergamoty. Podobnie jak w przypadku wielu innych prac Ropiona dominujące nuty są bilansowane małymi dawkami całkowicie nieoczekiwanych składników. Powiew niezwykle cennego absolutu z żonkila nadaje zapachowi niespotykanej świeżości.

Biorąc pod uwagę składniki, z których każdy jest najwyższej jakości, można pomyśleć, że Ropion stworzył po prostu bardziej luksusową wersję klasycznej Eau de Cologne. Szybko jednak ujawnia się dwoista natura nowoczesnego piżma: te olejki z jednej strony kojarzą się z czystością, jako że stosowane są w mydłach, detergentach i produktach do pielęgnacji skóry, a jednocześnie budzą dzikie pożądanie z racji podobieństwa do feromonów.

To zapach o nieodpartym magnetyzmie. Jest podstępny: uwodzi niewinnością jak Lolita u Nabokova.

Kompozycja pełna sprzeczności, która utrzymuje się długo na skórze i rozprzestrzenia jak ekstrakt mimo zwiewnej natury świeżego zapachu cytrusów.

Nuty Zapachowe
Głowa

limonka, petitgrain, cytryna, tamaryndowiec

Serce

narcyz (absolut), kwiat pomarańczy

Baza

białe piżmo

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o Cologne Indelebile

To urocza, dobrze skomponowana wersja klasycznego zapachu kwiatu pomarańczy. Może brakuje jej wyjątkowości i innowacyjności, ale wszystko to nadrabia długotrwały, wyraźnie kobiecy zapach, który natychmiast przenosi mnie do Toskanii.

Pete Born, WWD

#Galilu