Copal Azur woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: ambrowa, kadzidlana
Kod produktu: AED020
1 100,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Dym palącej się żywicy kopalowej nad Tulum przywodzi na myśl unikalny zapach plaży. Woń kadzidła Majów unoszący się nad pradawnymi świątyniami. Morska bryza i odgłosy dżungli, w której kryje się jaguar. Aedes de Venustas Copal azur emanuje duchowymi wibracjami świętego miasta Tulum.

Kadzidło Majów stało się inspiracją dla zapachu Copal azur stworzonego przez perfumiarza Bertranda Duchaufoura w 2014 roku. To on jest autorem pierwszego zapachu Aedes de Venustas, Signature. Kadzidło łączy większość kolekcji zapachów Aedes de Venustas. Ta trwająca tysiąclecia całopalna ofiara dla bogów jest najważniejszym źródłem perfum - samo słowo "perfumy" pochodzi z łacińskiego per fumare, czyli "przez dym". Kto lepiej niż Duchaufour potrafi przenieść kadzidło z kościoła do nadmorskiej dżungli?

Nuty Zapachowe
żywica kopalowa, ozon, sól, kadzidło, kardamon, paczula, mirra, żywice drzewne, fasolka tonka, ambra

O marce Aedes de Venustas

 

Od 1995 roku olfaktoryczna galeria sztuki założona przez koneserów perfumiarstwa Roberta Gerstnera i Karla Bradla, od 2012 roku niezależna marka perfumeryjna. Pierwszy zapach,  Aedes de Venustas (łac. świątynia piękna) Signature, stworzono w kontrze do tradycyjnego wzorca piramidy zapachowej powszechnie przyjęty podział na nuty bazy, serca i głowy zastąpiono własnym schematem.


Wyróżniająca nuta wszystkich dzieł marki to kadzidło łączone z niezwykłymi, rzadkimi i nieraz najdroższymi surowcami świata. Efektem są kompozycje szlachetne, przemyślane, oporne na trendy, wielowymiarowe, dostojne i bogate. Z najwyższej półki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu