Cythera Aromathique perfumy do wnętrz 100ml

Grupa olfaktoryczna: kadzidlana
Kod produktu: AESOP153
255,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Cythera Aromathique to zapach do wnętrz dedykowany helleńskiej wyspie, upamiętnia jej historię i Herkulesowego ducha oporu poprzez wyraziste połączenie neroli, geranium i paczuli. Zaskakujące połączenie ketmii piżmowej z mirrą przekładają się na ciepły, drzewny i inspirujący aromat. Dodatkowo Aesop oferuje trzy oryginalne ścieżki dźwiękowe, stworzone specjalnie do trzech zapachów do wnętrz, skomponowane przez amerykańską kompozytorkę Jesse Paris Smith. Można je pobrać na stronie aesop.com, jako uzupełnienie zakupu.
Nuty Zapachowe
geranium, kadzidło, paczuli

O marce Aēsop

 

Proste botaniczne receptury,  zapachy, które występują w naturze, ponadczasowa, niezmienna od lat estetyka. Dzięki niezwykłemu wyczuciu, konsekwencji i braku nachalnej reklamy marka ugruntowała sobie mocną pozycję na rynku. I utrzymuje ją od 1987 roku.

Aēsop bazuje na ekstraktach z roślin w wielu postaciach, a formuły zawierają najlepsze zbiory roślinne z danego sezonu — dlatego też każdego roku są nieco inne. Marka nie ogranicza się jednak do składników naturalnych, sięga czasami po substancje syntetyczne — zawsze sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Nie ma tu podziału na porę dnia (choć zdarzają się wyjątki) czy płeć. Czym jeszcze ją  wyróżnia? Inwestuje w innowacje, ale też… relacje ze światem sztuki — opakowania edycji limitowanych powstają we współpracy z wybitnymi artystami.  

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Ciekawe historie

#Galilu