Nowość

Damage Reverse Serum

Kod produktu: VIR-Damage Reverse Serum
284,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Poznaj niewymagającą spłukiwania kurację, która od razu regeneruje włosy i zapewnia ochronę przed uszkodzeniami w przyszłości. Ten nowy produkt to rewolucja w regenerującej pielęgnacji włosów – nie tylko natychmiast naprawia istniejące uszkodzenia, ale też zapobiega kolejnym. Serum zawiera najwyższy procent białka identycznego z tym, które naturalnie występuje we włosach – Alpha Keratin 60ku®. Już przy pierwszym użyciu odbudowuje zerwane wiązania, które nadają włosom siłę, i w naturalny sposób odnawia uszkodzone peptydy, nadając włosom elastyczność. Wypełnia też każde pasmo keratyną, aby wygładzić, zmiękczyć i zabezpieczyć je przed przyszłymi uszkodzeniami.

O marce Virtue

Virtue to marka, która tak naprawdę miała… nie powstać. „Świat nie potrzebuje kolejnej marki tworzącej produkty do pielęgnacji włosów” — zaczepnie opowiadają jej twórcy. Zresztą, mimo naszego zamiłowania do kosmetyków, trudno się nie zgodzić. Zmiana nadeszła wraz z pewnym odkryciem: „Po dziesiątkach lat doświadczeń w przemyśle kosmetycznym byliśmy pewni, że już nic nas nie zaskoczy. Potem odkryliśmy Alpha Keratin 60ku™ — białko o tak silnym działaniu regenerującym, że po prostu musieliśmy podzielić się nim ze światem”.

Co ciekawe, ten innowacyjny składnik pierwotnie miał wspomagać wzrost tkanek i regenerację oparzeń i urazów odniesionych podczas walki — dr Luke Burnett, emerytowany pułkownik armii USA, a teraz także członek zespołu Virtue, jest kierownikiem laboratorium medycyny regeneracyjnej w Winston-Salem i to on wdrożył Alpha Keratin 60ku™ na rynek kosmetyczny.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu