De Los Santos woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: piżmowa
Kod produktu: BYR-De Los Santos
795,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

De Los Santos, zapach stworzony, by celebrować życie

W ciągu ostatniego roku zacząłem badać podejście do tematu straty w różnych kulturach, aby zmienić moją osobistą perspektywę. Nie chciałem "iść dalej" ani "iść do przodu", ponieważ oznaczałoby to, że muszę zapomnieć. Zamiast tego chciałem stworzyć sposób na celebrowanie moich wspomnień, uhonorowanie piękna życia i przełożenie tego na zapach - Ben Gorham, założyciel i dyrektor kreatywny Byredo

Stworzony po przełomowym czasie straty, De Los Santos jest zapachem, który ma zaklinać wspomnienia, pomóc zaakceptować przemijanie i celebrować życie. To hołd oddany takim świętom jak meksykańskie Día de los Muertos (Dzień Zmarłych) i Dzień Wszystkich Świętych - hołd złożony transcendentnej mocy ceremonii. Przełożenie zapachu na nowy rytuał pamięci.

Przez aromatyczną chmurę piżma przebija się klarowność szałwii. Przepych ambry i kadzidła zanurzone w korzeniu irysa i mirabelce. Ziemiste nuty czystka rozkwitają w gorącym, suchym powietrzu.

Nuty Zapachowe
Głowa

mirabelka, szałwia muszkatałowa

Serce

irys, czystek labdanum

Baza

piżmo, ambroksan, palo santo

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu