Encens Suave woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: MP-Encens Suave
169,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Kadzidło – zniewalające i zmysłowe. 

Zmysłowość kadzidłowca została zaakcentowana dzięki dodatkowi absolutu andaluzyjskiego labdanum i absolutu żywicy benzoesowej z Laosu. Ekstrakt z wenezuelskiej kawy i absolut wanilii z Madagskaru sprawiają, że zapach jest zniewalający i uzależniający.

Matiere Premiere, linia perfum, której nazwa oznacza „surowce”, składa się zapachów unisex inspirowanych otaczającym nas światem. Elegancki, ale zuchwały mistrz perfumiarstwa Aurélien Guichard skrupulatnie stworzył każdy zapach wokół jednej nuty, którą znalazł w naturze. Kluczowe składniki pozyskane wyłącznie z lokalnych i organicznych upraw z całego świata równoważy szereg innych naturalnych nut, które tworzą interesujące i skomplikowane interakcje zapachowe. 

Składniki

LABDANUM, BENZOES
ŻYWICA KADZIDŁOWCA SOMALIJSKIEGO
KAWA, WANILIA

Nuty Zapachowe
Głowa

benzoina, czystek labdanum

Serce

somalijskie kadzidło

Baza

kawa, wanilia

O marce Matiere Premiere

 

Matiere Premiere, marka perfum, której nazwa oznacza po prostu „surowce”, to kolekcja zapachów inspirowanych najbliższym  światem dookoła nas. Mistrz perfumiarstwa Aurélien Guichard skrupulatnie tworzył każdy zapach wokół jednej nuty, którą znalazł właśnie w naturze. Zarówno kluczowe (piżmian, neroli, włoski cytron, gwajakowiec, róża stulistna, drzewo sandałowe, kadzidłowiec, dziegieć brzozowy), jak i towarzyszące składniki pozyskiwane są wyłącznie z organicznych, odpowiedzialnych środowiskowo upraw z całego świata.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Twórca marki o Encens Suave

Opinie o Encens Suave

Podkreślenie zmysłowego charakteru głównego składnika sprawia, że Matiere Premiere Encens Suave z pewnością nie pachnie jak kadzidło w kościele. Jednak sensualność tych perfum nadaje im mistyczny wymiar, nawiązując do odwiecznie dwoistej natury kadzidła.

Despina Veneti, Ca Fleure Bon

#Galilu