dr sturm anti-cellulite brush

Kod produktu: DRS-anticellulitebrush
190,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Skórka pomarańczowa jest problemem, z którym zmaga się wiele kobiet. Najlepiej jest walczyć z nieestetycznymi wgłębieniami w skórze stosując terapię holistyczną, obejmującą dietę, ćwiczenia i masaż nakierowany na aktywację metabolizmu tkankowego.

Na obszarach odkładania się tłuszczu u kobiet, a więc udach, brzuchu i biodrach, często tworzy się cellulit. Na tych obszarach krążenie płynów tkankowych i limfy jest hamowane przez komórki tłuszczowe, co powoduje powstawanie wgłębień. 

Sposób użycia

Należy zaczynać od miejsc najdalej oddalonych od serca i masować do siebie (w stronę serca), delikatnie szczotkując powolnymi, wyrównanymi ruchami.

Rozpoczynając od przedniej i tylnej strony prawej stopy, przesuwać się powoli do podudzia, a następnie do uda i pośladka. Po wymasowaniu całej prawej nogi postępować w ten sam sposób z nogą lewą. Tą samą metodą wymasować prawą rękę: rozpocząć od dłoni, przejść do przedramienia, a następnie do ramienia, po czym wymasować lewą rękę, również od dłoni, przez przedramię do ramienia. Podczas masowania brzucha należy wykonywać ruchy zgodne z perystaltyką jelit. W tym celu należy rozpocząć od prawej dolnej strony brzucha i masować niewielkimi ruchami w kierunku żeber. Następnie masować poziomo od prawej do lewej strony i od lewej górnej strony ku dołowi. Masowanie zgodne z kierunkiem wskazówek zegara jest bardzo istotne.

O marce Dr. Barbara Sturm

 

 

Dr Barbara Sturm, niemiecka lekarka medycyny estetycznej, przyjęła kompleksowe podejście obejmujące minimalnie inwazyjne zabiegi, terapie kosmetyczne oddziałujące na głębsze warstwy skóry oraz spersonalizowane kremy na bazie osocza bogatopłytkowego. Uzupełnieniem jest nieskomplikowany, lecz niezwykle skuteczny plan codziennej pielęgnacji, który jest decydujący dla skutecznego zapobiegania starzeniu.

Kosmetyki i suplementy Dr. Sturm, powstałe dzięki wieloletnim doświadczeniom w opiece nad pacjentami z całego świata, rygorystycznie prowadzonym przez siebie badaniom naukowym oraz autentycznej pasji, odświeżają, napinają i odmładzają skórę, pozwalając na “odtworzenie” dawniejszego wyglądu, a nie jego zmianę.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu