En Passant woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: FM - en passant
260,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda perfumowana
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Zatrzymaj się, wchodząc do kwitnącego ogrodu i poczuj zapach bzu niesionego podmuchem wiatru... Tak właśnie pachnie En Passant Olivii Giacobetti. Impresyjna kompozycja osnuta została wokół jednej nuty; białego bzu. En Passant to pochwała zapachu przyrody, łączy nuty wodne, liście drzewa pomarańczowego, ogórka i pszenicy. Promienny i pogodny zapach.

Składniki

Nuty zapachowe: bez, ogórek, pszenica, petit grain, akordy wodne.

Nuty Zapachowe
petitgrain, bez, ogórek, pszenica, białe piżmo, drzewo cedrowe

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o En Passant

Aby zrównoważyć kwiatowy charakter i przywołać wspomnienie spaceru wzdłuż rzeki, twórczyni perfum skupiła się na nutach wodnych i zapachach, które niesie ze sobą prąd rzeki. Są tu nuty liści drzew pomarańczowych w Tuileriach, ogórek i siano na bazie białego piżma i pszenicy dla utrwalenia zapachu.

Kathleen Hou, The Cut

#Galilu