carnal flower hair mist 100ml

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: FM175
830,00 zł
Dodaj do ulubionych

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Od wprowadzenia na rynek w 2005 roku, perfumy Carnal Flower stały się jednym z klasyków Editions de Parfums. Dzięki zrewolucjonizowaniu przez Dominique’a Ropiona tak trudnego gatunku, jakim jest tuberoza, przez wielu postrzegane są one jako punkt zwrotny we współczesnym przemyśle perfumeryjnym.

Lżejsza niż same perfumy, ta nowa metoda aplikacji pozwala na użycie niesamowitego zapachu Carnal Flower w delikatniejszy sposób. Mgiełka jest przeznaczona szczególnie do używania latem, kiedy nie zawsze chcemy mieć na sobie ciężki zapach. Zgodnie z koncepcją luksusowej i bezkompromisowej perfumerii Frederica Malle'a oraz z jego pragnieniem, by ten zmysłowy zapach utrzymywał się przez cały letni wieczór, mgiełka do włosów Carnal Flower zawiera znacznie większą ilość perfum niż jakikolwiek inny produkt tej kategorii.

Nuty Zapachowe
Głowa

melon, kwiat pomarańczy

Serce

tuberoza (absolut), eukaliptus, jaśmin (absolut)

Baza

tuberoza, piżmo

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Twórca marki o Carnal Flower

Opinie o Carnal Flower Hair Mist

Marzenie narcyza. Ta mgiełka sprawi, że zakochasz się we własnych włosach. Przez nią możesz nawet wyglądać jak szalona, ponieważ będziesz próbowała ciągle wąchać swoje włosy. Owszem, to jest aż tak dobre.

Stephanie Saltzman, Allure

#Galilu