Promise woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drzewno-ambrowa
Kod produktu: FM-Promise
329,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Promise autorstwa Dominika Ropiona stanowi hołd dla jednej z najsilniejszych więzi między ludźmi: zobowiązania do dotrzymania danego słowa. Podczas bliskowschodnich podróży Frédéric poznał rygorystyczny kodeks honorowy, który reguluje składanie innym ludziom obietnic. Silnie identyfikuje się z tymi zasadami i taką postawą życiową, ponieważ wierzy, że dotrzymywanie słowa i możliwość polegania na słowie innych łączy ludzi na całym świecie. Te zasady leżą u podstaw zapachów Editions de Parfums. Obietnica, jaką Frédéric złożył perfumiarzom, że będzie ich prowadzić poprzez proces twórczy i pomoże im osiągnąć wyżyny ich zdolności i talentu, to obietnica, którą dotrzymuje do dziś. Zapewnia im czas i wszelkie wymagane zasoby, aby mogli tworzyć wymarzone perfumy. Perfumiarze również dotrzymali słowa i pozostają wierni obietnicy tworzenia najdoskonalszych kompozycji. Do tej pory definiują na nowo klasykę perfumerii. 

 Frédéric Malle i Dominique Ropion przypieczętowali dane sobie słowo i wymagane przez siebie standardy artystyczne dwiema drogocennymi odmianami róży: esencją róży bułgarskiej i absolutem róży tureckiej. Ten duet zyskał lekkość dzięki nutom jabłka, pieprzu różowego i goździka, oraz zmysłowość dzięki bazie z paczuli, labdanum i dużej dawki ambroksanu. Ten akord jest niewidoczny, lecz niezniszczalny, jak obietnica.

Nuty Zapachowe
Głowa

jabłko, różowy pieprz

Serce

goździki, róża, Ambroxan, labdanum

Baza

paczula

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o Promise

Frederic Malle Promise nie jest przeznaczony dla klienta masowego i podejrzewam, że będzie więcej ludzi, którzy go znienawidzą niż pokochają, ponieważ nie jest tym, czego oczekują. To nie Portrait of a Lady, nie jest to słodka, nieśmiała róża. Jest zaskakujący, a ja uwielbiam być zaskakiwana. Ale lojalnie ostrzegam, ten zapach może być dla ciebie nie do zniesienia. Prawdopodobnie będzie, to właśnie Promise. Ja go jednak zatrzymam i będę próbowała rozpracować, czy mogę się do niego podkraść i zacząć go nosić, zanim on zacznie nosić mnie.

Patty, Perfume Posse

Jeśli szukasz czegoś ciepłego i korzennego, możesz poprzestać na tym zapachu. Nuty głowy to różowy pieprz, olejek rozmarynowy i akord jabłka. W sercu perfum znajdują się olejek z róży bułgarskiej, absolut róży tureckiej i olejek goździkowy. A w bazie paczula, ambroksan, labdanum, cypriol i kastoreum.

Sarah Yang, Who What Wear

#Galilu