Bestseller

Falcon Leather woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: drewna suche, skórzana
Kod produktu: MP-Falcon Leather
169,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

„Skórzany zapach inspirowany rękawicami używanymi przez sokolników”

Wzmocniona nuta skórzana dzięki szafranowi. Rozwinięcie i wzbogacenie zapachu dziegciu brzozowego, aby pokazać dwa oblicza skóry: gładkiej, pełnoziarnistej – za pomocą czystka ladanowego z Andaluzji, oraz miękkiej zamszowej – za pomocą absolutu żywicy benzoesowej z Laosu.

Matiere Premiere, linia perfum, której nazwa oznacza „surowce”, składa się zapachów unisex inspirowanych otaczającym nas światem. Elegancki, ale zuchwały mistrz perfumiarstwa Aurélien Guichard skrupulatnie stworzył każdy zapach wokół jednej nuty, którą znalazł w naturze. Kluczowe składniki pozyskane wyłącznie z lokalnych i organicznych upraw z całego świata równoważy szereg innych naturalnych nut, które tworzą interesujące i skomplikowane interakcje zapachowe. 

 

Nuty Zapachowe
dziegieć brzozowy z Finlandii, szafran, czystek labdanum, benzoina

O marce Matiere Premiere

 

Matiere Premiere, marka perfum, której nazwa oznacza po prostu „surowce”, to kolekcja zapachów inspirowanych najbliższym  światem dookoła nas. Mistrz perfumiarstwa Aurélien Guichard skrupulatnie tworzył każdy zapach wokół jednej nuty, którą znalazł właśnie w naturze. Zarówno kluczowe (piżmian, neroli, włoski cytron, gwajakowiec, róża stulistna, drzewo sandałowe, kadzidłowiec, dziegieć brzozowy), jak i towarzyszące składniki pozyskiwane są wyłącznie z organicznych, odpowiedzialnych środowiskowo upraw z całego świata.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Twórca marki o Falcon Leather

Opinie o Falcon Leather

Jako kobieta nie miałam żadnego problemu z wyraźnym męskim charakterem zapachu. Nie tylko nie podważył mojej kobiecości, ale wzbogacił ją o ciekawą nutę – zapach był wyzwalający. Mogę sobie z łatwością wyobrazić pionierkę lotnictwa Amelię Earhart w Falcon Leather: jej kurtkę z jagnięcej skóry i uśmiech zdradzający pewność siebie, gdy była gotowa na kolejną wymagającą odwagi przygodę w przestworzach.

Despina Veneti, Ca Fleure Bon

#Galilu