Karst woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: aromatyczno-ziołowa
Kod produktu: AESOP-Karst woda perfumowana
769,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Aesop's Othertopias to kolekcja trzech wód perfumowanych stworzona z Barnabé Fillionem, perfumiarzem od dawna współpracującym z marką Aesop. Niekonwencjonalne trio czerpie inspirację z łodzi, brzegu i bezdroży - trzech liminalnych przestrzeni, które zachęcają do dialogu z naturą, kwestionują nasze postrzeganie i skłaniają do refleksji. Ich nazwy to Miraceti, Karst i Erémia. Są zapachami definiowanymi przez konfrontację tego, co rzeczywiste, z tym, co wyobrażone.

Dzięki subtelnym nutom mineralnym Krast lub "The Shore" (brzeg) sprawi, że pomyślisz o krajobrazie zaprojektowanym przez najbardziej wykwalifikowanego architekta natury: wodę. Przypływ i odpływ tworzy świat, w którym odejście i powrót, wdech i wydech funkcjonują w pętli. Czas kumuluje się w niej i przemija. Subtelne wonie i świeże przyprawy korzenne wyobrażają zapach samego powietrza, podczas gdy kmin i drzewo sandałowe przywołują słone, metaliczne nuty nadchodzącej burzy.

Nuty Zapachowe
Głowa

jałowiec, różowy pieprz, bergamotka

Serce

rozmaryn, szałwia, kminek

Baza

wetiwer, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe

O marce Aēsop

 

Proste botaniczne receptury,  zapachy, które występują w naturze, ponadczasowa, niezmienna od lat estetyka. Dzięki niezwykłemu wyczuciu, konsekwencji i braku nachalnej reklamy marka ugruntowała sobie mocną pozycję na rynku. I utrzymuje ją od 1987 roku.

Aēsop bazuje na ekstraktach z roślin w wielu postaciach, a formuły zawierają najlepsze zbiory roślinne z danego sezonu — dlatego też każdego roku są nieco inne. Marka nie ogranicza się jednak do składników naturalnych, sięga czasami po substancje syntetyczne — zawsze sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa. Nie ma tu podziału na porę dnia (choć zdarzają się wyjątki) czy płeć. Czym jeszcze ją  wyróżnia? Inwestuje w innowacje, ale też… relacje ze światem sztuki — opakowania edycji limitowanych powstają we współpracy z wybitnymi artystami.  

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Ciekawe historie

#Galilu