L'Eau D'Hiver woda toaletowa

Grupa olfaktoryczna: delikatnie kwiatowa, pudrowa, drzewna
Kod produktu: FM - l'eau d'hiver
260,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda perfumowana
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Czy zapach może być jednocześnie czysty, rześki oraz ciepły, miękki, otulający? Jean Claude Ellena znów udowadnia, że zaskakujące kombinacje to jego specjalność. W L’eau d’hiver połączył dwa olfaktoryczne ekstrema – chłód i przejrzystość wody z miękkością białego heliotropu, irysa i miodu. W ten sposób powstała łagodna, delikatna kompozycja o niezwykłym pięknie. Jean Claude Ellena miał zamiar stworzyć „eau chaude” („ciepłą wodę”), przekraczającą granice tradycyjnych kompozycji.  L’eau d’hiver to jeszcze więcej – niezwykły, minimalistyczny zapach nowego typu.

Składniki

Nuty zapachowe: irys, jaśmin, heliotrop, bergamota, białe piżmo, arcydzięgiel, miód.

Nuty Zapachowe
bergamotka, hedione, heliotrop, głóg, siano

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Historia Editions de Parfums Frédéric Malle

Opinie o L'eau D'Hiver

To najdelikatniejsze i najczulsze perfumy, jakie kiedykolwiek miałam przyjemność nosić – tak lekkie, miękkie i dyskretne, że spodziewałam się, że będą ulotne, ale ku mojej wielkiej radości utrzymują się przez cały dzień. Ten zapach to czysta błogość – jest tym dla nosa, czym dla niemowlęcia będzie ciepły, miły kocyk. Jednocześnie, bardzo niespodziewanie, są to perfumy subtelnie seksowne i bardzo eleganckie.

Sali Hughes Beauty

#Galilu