La Tulipe woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: byredo - la tulip
795,00 zł
Dodaj do ulubionych
woda perfumowana
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis
Tulipany to jedne z tych kwiatów, które niemal nie dają sobie wyrwać zapachu. W La Tulipe dość przewrotnie potraktowano ten temat i uzyskane liczne esencje z różnych części kwiatu połączono z innymi tak, żeby utworzyć możliwie najpełniejszy obraz. Soczysty rabarbar otwiera grę kompozycji i jednocześnie stanowi początek dla kreacji lekkiej frezji i cyklamenu. Prawdziwą swą postać zapach pokazuje później, kiedy zieleń staje się bardziej wyrazista, a każde miejsce jest zapełniane przez pachnące tulipany. W La Tulipe horyzont staje się granicą między niebem a polem żółtych i czerwonych kwiatów. Stworzone miejsce jest pełne świeżego wiatru przemykającego między gęstwiną łodyg i liści, którego podłoże stanowi sensualny wetiwer w swojej drzewnej, trochę mrocznej zieleni.
Nuty Zapachowe
Głowa

rabarbar, frezja, cyklamen

Serce

tulipan

Baza

wetiwer, białe drewno

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o La Tulipe

Dla tych z was, które nie są fankami typowo kobiecych, słodkich zapachów kwiatowych. Tu mamy nowocześniejsze podejście. La Tulipe przywołuje świeżą zieleń wiosny, a jego kwiatowe serce otaczają ostre, liściaste nuty omszałej wetywerii, które sprawiają, że zapach zyskuje pełne uczucia wyrafinowanie. Idealny na każdą porę roku.

Viola Levy, Independent

#Galilu