Luce woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: drewna suche
Kod produktu: MEO005
825,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Cel podróży osiągnięty, próg przekroczony, zostaje tylko cisza.

Luce to naturalne przeciwieństwo Notturno. Powstał z potrzeby zachowania równowagi i lepszego zgłębienia samoświadomości. Luce jest ważnym etapem introspekcji, który rozpoczyna się wraz z każdym nowym dniem. To ten moment, gdy natura jeszcze nie całkiem obudziła się do życia, powietrze nadal jest wilgotne, świat trwa w ciszy i bezruchu, a ludzkie oczy zachwycają się wschodem słońca.

Inspiracją były prace amerykańskiego architekta Louisa Kahna, mistrza w kształtowaniu światła i materii: – Wierzę, że światło jest źródłem wszelkiej materii i tylko w odniesieniu do światła może ona istnieć. Wszystko to, co powstało dzięki światłu, rzuca cień, a cień również należy do światła. Próg, który oddziela światło od cienia, zbudowany jest z ciszy – ciszy, w której rodzi się inspiracja, pragnienie wyrażania siebie i tworzenia. Natchnieniem do stworzenia tego zapachu była skała, rzeka i wiatr. Piękno świata dostrzegamy odruchowo. Tylko czasami, ze zdumieniem, uświadamiamy sobie, jak wspaniała jest materia.W sanktuarium sztuki światło spotyka się z ciszą, a cisza ze światłem.

Piramida zapachowa perfum Luce odzwierciedla czystość i świetlistość, trafnie oddając poczucie głębokiego wyciszenia. Zapach ilustruje nowy dzień, pustą kartkę papieru, na której dopiero powstanie nowa opowieść.

Składniki
  • Nuty głowy: skóra, liście cedru, liście brzozy
  • Nuty serca: drzewo sandałowe, paczuli, tytoń
  • Nuty bazy: ambra, wanilia, benzoina
Nuty Zapachowe
Głowa

skóra, liście drzewa cedrowego, liście brzozy

Serce

drzewo sandałowe, paczula, tytoń

Baza

ambra, wanilia, benzoina

O marce Meo Fusciuni

 

 

Meo, a właściwie Giuseppe Imprezzabile, Z wykształcenia jest chemikiem specjalizującym się w ziołolecznictwie. Studiował też antropologię i etnobotanikę, skrzętnie zgłębia wiedzę z zakresu medycyny naturalnej i aromaterapii. Może właśnie dlatego ucieka od typowej nomenklatury — zamiast nosem czy perfumiarzem woli być nazywany, jak w starożytności, “Aromatario” (osoba, która o pochodzeniu, właściwościach i obróbce ziół i przypraw wie wszystko). My bez zawahania dodałybyśmy czarodzieja, bowiem to właśnie robi z i poprzez zapachy — czaruje.Meo Fusciuni oferuje więc nie tylko (wyjątkowy) produkt, ale również — jeśli nie przede wszystkim — pewną (piękną) wizję świata. Świata filtrowanego przez wrażliwość niezależnego twórcy, świata poetyckiego i mistycznego. Zachęcającego do poszukiwań i pokazującego, jak wiele możemy zyskać, jeśli tylko dopuścimy do siebie odrobinę magii. Nie trzeba szukać daleko — według Meo ta obecna jest w codziennych gestach, rytuałach, uczuciach, w ukochanych piosenkach, w przypadkowych spotkaniach, we wspomnieniach z podróży lub planowaniu kolejnych.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu