O.W. woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: piżmowa, drzewna, cytrusowa
Kod produktu: DOR-O.W woda perfumowana
215,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

C’est toujours agréable d’être attendu. Ambitny lider: osoba asertywna, z darem przekonywania.

Ten zapach nas okłamuje. Ale wybaczamy mu, ponieważ sprawia nam przyjemność i ratuje od nudy. Spodziewamy się bergamotki, ale pojawia się pod postacią niebieskiego imbiru, a potem zapewnia, że zawsze była tylko bursztynem. Te perfumy rzucają na nas urok. A nigdy nie należy lekceważyć czaru kogoś, kto gra trudnego do zdobycia.

Nuty Zapachowe
Głowa

bergamotka, gorzka pomarańcza

Serce

niebieski imbir, suche drewno

Baza

bursztyn, piżmo

O marce D’Orsay


Wszystko zaczyna się od miłości — ta myśl przyświeca francuskiej marce,  która  swoją nazwę zawdzięcza Alfredowi d’Orsay. Zafascynowany perfumami, w swoim domu wygospodarował specjalną przestrzeń na gabinet zapachów, gdzie w 1830 roku opracował pierwszą kompozycję z myślą o ukochanej (z którą łączył go… zakazany romans — zapach był więc formą niewidzialnej  więzi, czymś, co pomagało przetrwać rozłąkę).

W 2019 roku firmę przejęła (i gruntownie odświeżyła) Amélie Huynh — ambitna przedsiębiorczyni, którą ujęły historie miłosne stojące za powstaniem D’Orsay. Choć wyraźnie zmieniła się identyfikacja wizualna, flakony odmłodniały, a nowe kompozycje powstają od zera, uczucia nadal stanowią punkt wyjścia do wszelkich działań podejmowanych przez markę — każdy zapach opowiada o innym stadium miłości. Inaczej pachnie przecież płomienny romans, inaczej tęsknota,  a jeszcze inaczej euforia towarzysząca zakochaniu.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

#Galilu