Rose Magnetic woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: ESSE-rosemagnetic
99,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

„Przed stworzeniem zapachu najpierw wymyślam jego historię. Muszę ubrać zapach w słowa. Wyobrażam sobie duet róż (Rose Essential i Rose Absolute z Turcji) wyrażający różne oblicza i zmysłowość tego kwiatu, wszystko na żywej i urzekającej bazowej nucie piżma.”

W tej kompozycji najbardziej zmysłowy ze wszystkich kwiatów pokazuje wszystkie twarze – na przemian ukazując oblicze wesołe, uzależniające i nowoczesne. Odrobina gorzkiego grejpfruta i świeżego pieprzu kontrastuje z pełną kobiecością róży. Warstwy liczi, naturalnego drzewa cedrowego, piżm oraz naturalnej laski wanilii, współtworzą odurzający urok kompozycji. W samym środku Rose Magnetic znajduje się połączenie naturalnego Rose Essential ™ od LMR (firma uzyskująca najcenniejsze, naturalne esencje perfumiarskie) i naturalnego tureckiego Rose Absolute od LMR, które otrzymały certyfikację „For Life”. Oba składniki pochodzą ze zrównoważonych źródeł, których celem jest zapewnienie stabilniejszych zarobków lokalnych społeczności.

Nuty Zapachowe
grejpfrut, mięta pieprzowa, róża turecka (absolut), Rose Essential ™ LMR, liczi, wanilia, drzewo cedrowe, piżmo

O marce Essential Parfums

 

 

Marka jest prekursorem tzw. świadomego perfumiarstwa, które zamiast marketingu na podium stawia ochronę naturalnych zasobów, dbanie o środowisko i uczciwą współpracę z lokalnymi społecznościami przy pozyskiwaniu składników perfum.

“Naszym priorytetem jest zapach sam w sobie, a nie jego otoczka (dekoracyjne butelki, koszty reklamy i opłaty licencyjne, które często wprowadzają zamęt do świata perfum). Jeśli chodzi o same składniki, prostota to najwyższy poziom wytworności, dlatego skupiamy się na cennej garstce naturalnych substancji, unikając kakofonii ich syntetycznych substytutów. Zapach powinien mówić sam za siebie” — głosi manifest właścicieli.

Od siebie dodamy, że to kompozycje naturalne, pełne światła, raczej lekkie i nieskomplikowane, ale zdecydowanie z klasą.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Sophie Labbé o Rose Magnetic

Opinie o Rose Magnetic

Sama róża damasceńska jest bardzo żywiołowa, ale perfumy dostarczają intrygujących doznań dzięki akordowi liczi. Jego własny delikatnie różany charakter, wodna świeżość i subtelna słodycz pięknie uzupełniają właściwości kwiatu, sprawiając, że zapach nosi się z prawdziwą przyjemnością.

Despina Veneti, Ca Fleure Bon

#Galilu