Rose of No Man's Land woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa
Kod produktu: BYR-rosenoman
795,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

„Podróż do najdalszych zakątków, do bezludnego miejsca pozbawionego ducha i naturalnego piękna. Nagle z pustki wyłania się pojedyncza róża pełna emocji i życia. Niezwykły kwiat dostarcza siły, nadziei i światła. Przemienia ponury krajobraz w cenne piękno. Z pikantnym czerwonym pieprzem i świeżymi płatkami róży w nucie głowy ten zmysłowy a zarazem bardzo żywy zapach zdaje się być bezgranicznie optymistyczny. Równowaga pomiędzy turecką różą a czerwonym pieprzem, czerwonymi owocami i białym bursztynem nadaje wyrafinowanej intensywności, która nas urzeka i uwodzi”.
Stworzony jako hołd dla pielęgniarek, które uratowały tysiące istnień na frontach I Wojny Światowej, zapach ten zostanie wprowadzony we współpracy z modelką Freją Behą Erichsen oraz organizacją Lekarze bez Granic.

Nuty Zapachowe
Głowa

różowy pieprz, płatki róży tureckiej

Serce

kwiat maliny, turecka róża (absolut)

Baza

papirus, biały bursztyn

O marce Byredo

 

Sztokholmski dom perfumeryjny, który istnieje od 2006 roku. Za globalnym sukcesem i wszystkimi kreacjami marki stoi założyciel i dyrektor artystyczny Ben Gorham. Jego wielokulturowość, tworząca pomost pomiędzy Kanadą, Indiami a Szwecją, znajduje odbicie w niezwykłym charakterze perfum Byredo.

“Nie jestem perfumiarzem. Tworzę brief i pokazuję go profesjonalnemu kreatorowi zapachów. Obrazy, film, poezja, muzyka, słowa, przedmioty, inne zapachy — to moje inspiracje… Wytrenowałem nos. Musiałem nauczyć się innego języka, aby komunikować się z perfumiarzami, ale z czasem zdobyłem doświadczenie. Od samego początku współpracuję również z tymi samymi specjalistami. Rozumiemy się doskonale” — mówi Gorham.

Marka oferuje też doskonałej jakości perfumowane kosmetyki do pielęgnacji oraz świece i zapachy do wnętrz.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Rose of No Man's Land

Połączenie róży i skóry sprawia, że zapach wychodzi poza kategorie męski/kobiecy. Moment, w którym to następuje, bardzo mi się podoba. Po kilku minutach zamsz zaczyna tracić moc, a róża jej nabiera. Rose of a No Man's Land to dające uczucie komfortu perfumy, które otulą cię czystym, ciepłym, łatwym do noszenia zapachem róży.

The Scented Hound

#Galilu