Spirito woda perfumowana 100 ml

Grupa olfaktoryczna: fougere, aromatyczno-ziołowa
Kod produktu: MEO010
1 009,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

"Punktem wyjścia w tworzeniu tego zapachu były dla mnie wiersze Emily Dickinson. Próbowałem wyobrazić sobie miejsca, które kochała, i siebie, jako dziecko, biegającego po dzikich łąkach, wsłuchującego się w naturę i cieszącego swobodą ducha. Kolejnym etapem był wybór materiałów, jak przy tworzeniu herbarium, i uzyskanie tej równowagi i elegancji, jaka cechuje poezję Emily.

Spirit to druga część dyptyku Metamorphosis Cycle. To zapach swobody ducha i przestrzeni. To zapach długich spacerów, dzikich łąk i wiosennej lekkości. Równowaga tej kompozycji nie zasadza się na kontrastach. Wszystkie jej składniki zostały dobrane z dużą starannością i uwagą, aby uzyskać doskonałą równowagę – taką jak w naturze."

Meo Fusciuni

Składniki
  • Nuty głowy: arcydzięgiel, rumianek, nasiona marchewki, nuta ziołowa
  • Nuty serca: cyprys, mirt, hyzop, papier
  • Nuty bazy: drzewo cedrowe, wetyweria, piżmo, drzewo gwajakowca, żywica elemi, absolut z tonkowca wonnego
Nuty Zapachowe
Głowa

arcydzięgiel, rumianek, marchew, ziołowe nuty

Serce

cyprys, mirt, hyzop, papier

Baza

drzewo cedrowe, piżmo, wetiwer, drzewo gwajakowe, elemi, fasolka tonka (absolut)

O marce Meo Fusciuni

 

 

Meo, a właściwie Giuseppe Imprezzabile, Z wykształcenia jest chemikiem specjalizującym się w ziołolecznictwie. Studiował też antropologię i etnobotanikę, skrzętnie zgłębia wiedzę z zakresu medycyny naturalnej i aromaterapii. Może właśnie dlatego ucieka od typowej nomenklatury — zamiast nosem czy perfumiarzem woli być nazywany, jak w starożytności, “Aromatario” (osoba, która o pochodzeniu, właściwościach i obróbce ziół i przypraw wie wszystko). My bez zawahania dodałybyśmy czarodzieja, bowiem to właśnie robi z i poprzez zapachy — czaruje.Meo Fusciuni oferuje więc nie tylko (wyjątkowy) produkt, ale również — jeśli nie przede wszystkim — pewną (piękną) wizję świata. Świata filtrowanego przez wrażliwość niezależnego twórcy, świata poetyckiego i mistycznego. Zachęcającego do poszukiwań i pokazującego, jak wiele możemy zyskać, jeśli tylko dopuścimy do siebie odrobinę magii. Nie trzeba szukać daleko — według Meo ta obecna jest w codziennych gestach, rytuałach, uczuciach, w ukochanych piosenkach, w przypadkowych spotkaniach, we wspomnieniach z podróży lub planowaniu kolejnych.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Opinie o Spirito

Czas nie ma znaczenia, to tylko rytuał przejścia, do którego wzywa dusza. Czarodziejska mieszanka, której nieziemskie zwiastuny wytyczają ścieżkę przez las, cyprys, mirt, hyzop i nuty papieru.

Danu Seith-Fyr, Ca Fleure Bon

#Galilu