Synthetic Jungle woda perfumowana

Grupa olfaktoryczna: kwiatowa, szyprowa, zielona
Kod produktu: FM-Synthetic Jungle
259,00 zł
Dodaj do ulubionych
Możesz kupić próbkę tego zapachu

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Pełna życia, bujna, tajemnicza, prowokacyjna… Synthetic Jungle to pełen zieleni krajobraz, stylizowana fotografia w technikolorze. Oda do kultowych perfum z lat 70., nowoczesna wizja natury podana w całkiem inny sposób.

Twórczyni perfum, Anne Flipo, zostawiła z oryginalnej kompozycji spektakularną bazylię, a także bukiet z hiacyntu, konwalii, jaśminu i olejku Ylang Ylang, który jednak zyskał nowy charakter. Aby unowocześnić i wyostrzyć zapach, Flipo dodała syntetyczną czarną porzeczkę i styrallyl acetate, przepuszczając kwiatową kompozycję przez odświeżający filtr. Perfumiarka uprościła też nuty szyprowe i skórzane, tworząc czystszy, bardziej nowoczesny akord. Na koniec wzbogaciła zapach o paczulę.

 

Nuty Zapachowe
Głowa

zielony akord, róża, bazylia, porzeczka, konwalia

Serce

jaśmin, hiacynt, galbanum, ylang-ylang

Baza

paczula, mech dębowy

O marce Editions de Parfums Frédéric Malle

 

 

W jaki sposób we współczesnym świecie, zdominowanym przez natrętną reklamę, można stworzyć wybitne perfumy? Frederic Malle wierzy, że podstawą sukcesu jest pozwolenie twórcom na taką wolność i swobodę pracy, jaka obowiązywała w tym zawodzie kilka dekad temu. Ten brak ograniczeń sprawił, że wiele dawnych zapachów do dzisiaj uchodzi za ikony perfumeryjnej sztuki. Dlatego też Malle daje perfumiarzom wolną rękę i stara się usuwać wszelkie przeszkody, które mogą zakłócać proces nieskrępowanej kreacji. Mówi im, aby stworzyli swój wymarzony zapach, nie ograniczając się budżetem, gustami czy briefem marketingowym. Efekt? Pomylenie kreacji tej marki z komercyjnymi perfumami jest po prostu niemożliwe. 

Każda z kompozycji jest w takim samym opakowaniu — cylindrycznej butelce z czarnym korkiem, które stało się znakiem rozpoznawczym francuskiej marki.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Twórca marki o Synthetic Jungle

Opinie o Synthetic Jungle

Po godzinie spędzonej w Synthetic Jungle dostrzegam „naturalniejszą” kwiatowość. Zauważyłam aspekt gardenii osiągnięty poprzez dodanie molekuły styrallyl acetate, której towarzyszą słoneczne akordy jaśminu i ylang-ylang. Zaskoczyło mnie to, że jaśmin zazwyczaj znika na mojej skórze. Jednak ten z Frédéric Malle Synthétic Jungle cudownie się rozwija, wnosząc wyrafinowanie, elegancję i blask.

Emmanuelle Varron, Ca Fleure Bon

#Galilu