Nowość

TRAMONTO/SUNSET kadzidła zapachowe

Kod produktu: WAIT005
215,00 zł
Dodaj do ulubionych
Chwilowo niedostępne Powiadom mnie o dostępności

Zapłać z lub podziel płatność z

Jesteśmy autoryzowanym sklepem, gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Darmowa dostawa od 500 zł
3 próbki gratis do zamówienia
14 dniowa możliwość zwrotu
Wygodne i bezpieczne płatności
Opis

Ten pudrowo-kwiatowy zapach uspokaja umysł i przygotowuje ciało do odpoczynku. Pomaga uwolnić to, czego doświadczyliśmy w ciągu dnia i przygotowuje nas do wejścia w świat snów.

Naturalne kadzidełka wieczorowe WA:IT są wytwarzane w sposób etyczny na wyspie Awaji z całkowicie naturalnych składników pochodzenia włoskiego, a ich stosowanie może przynieść wiele korzyści, ponieważ rozpieszczanie naszego zmysłu węchu ma większą moc, niż mogłoby się wydawać.

Idea aromaterapii opiera się na przekonaniu, że substancje aromatyczne mogą być wykorzystywane do celów leczniczych i medycznych. Kiedy wąchamy zapach, sygnały są wysyłane do naszego układu limbicznego - części mózgu odpowiedzialnej za pamięć, emocje i regulację hormonalną. Różne zapachy wywołują różne reakcje w naszym mózgu.

 

Korzyści:

  • pomagają zwalczyć zmęczenie
  • przynoszą wewnętrzny spokój i poczucie wyciszenia
  • pozwalają na powrót do samego siebie
  • pomagają zasnąć
Sposób użycia
Otwórz opakowanie i wyjmij wybrane kadzidełko. Podpal je i umieść w podstawce. Wycisz swój umysł, wdychając zapach. Przyjmij to, co jest wokół, harmonizując to, co jest w tobie. Bądź obecny poprzez zapach.

O marce WA:IT

 

 

WA:IT to symbioza dwóch kultur - japońskiej i włoskiej, ucieleśnienie dualizmu piękna, którego postrzeganie może się różnić, ale znaczenie jest takie samo. Włoskie wpływy przynoszą przekonanie, że piękno to życie i ciepło. Jak natura, która kwitnie latem i jak radość, która przenika nas, gdy siedzimy nad zapierającym dech w piersiach błękitnym, włoskim morzem, myśląc, zastanawiając się i znajdując siłę, by rozpocząć nowy proces twórczy.

Po japońskiej stronie znajduje się miłość do przemijalności rzeczy. Podobnie jak w naturze, wraz ze zmianą pór roku, coś się budzi, a coś zasypia. Można odnaleźć intymną i nieoczekiwaną przyjemność w siedzeniu nieruchomo i cicho w świętej japońskiej świątyni, w oczekiwaniu i poczuciu bycia częścią całości, która obraca się wokół natury.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać opinie Zaloguj się lub Załóż konto

Proces powstawania kadzideł marki WA:IT

#Galilu